Dane techniczne

Pojemność silnika cm3
Moc silnika KM
Liczba miejsc
Liczba drzwi
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (300km/doba)cena (bez limitu km)
1 – 4 dni89.00 zł/dobanie dotyczy
5 – 14 dni85.00 zł/dobanie dotyczy
15 – 31 dni79.00 zł/dobanie dotyczy
Dodatkowy km0.30 złnie dotyczy
ceny zawierają podatek vat 23%
kaucja zwrotna 500 zł

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy)cenalimit kilometrów
miesiąc1800.00 zł/miesiąc
ceny zawierają podatek vat 23%
kaucja zwrotna 500 zł

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiącnie dotyczynie dotyczy
Skoda Citigo samochód z wypożyczalni to miniaturowy samochód z Skoda Auto. Pojazd pojawił się na czeskim rynku pod koniec 2011 roku i w kwietniu 2012 roku w pozostałej części Europy. Wersja pięciodrzwiowa została zaprezentowana na Genewskich Targach Motoryzacyjnych 6 marca 2012 roku. Nazwa Citigo jest sztucznym słowem lub słowem walizeczką złożonym z angielskich terminów "city" i "go" i jest dostępna u nas jako samochód na wynajem z lotniska. Na stronie internetowej Skoda Auto prezentowano miniaturowy samochód pomalowany na kolor metalicznie zielony. Prawie równocześnie na wystawie motoryzacyjnej pokazano studium Skoda MissionL. Pojazd powstał od 13 października 2011 roku i pojawił się na czeskim rynku motoryzacyjnym w grudniu 2011 roku.

Wypożyczalnia samochodów z lotniska w Poznaniu oferuje nowy model

Początkowo oferowano tylko wersję trzydrzwiową. Pojazd ma długość 3,56 metra i może pomieścić czterech pasażerów. W programie wprowadzenia na rynek niemiecki na wiosnę 2012 roku uwzględniono również wersję pięciodrzwiową.Podstawą Citigo jest VW up! Nowa mała rodzina, Skoda Citigo, VW up! i siedzenie Mii, są produkowane w słowackiej fabryce w Bratysławie. Trzyczęściowe silniki, sprzęgła i skrzynie biegów zostały częściowo opracowane w głównym zakładzie firmy Skoda w Mladá Boleslav, gdzie są również częściowo produkowane na półki dla grupy technologicznej. Citigo i góra! Różnił się przede wszystkim językiem projektu. Najważniejsze cechy wyróżniające to przednie zderzaki, tylne szyby boczne, które są znacznie większe niż górne! i szerszym tylnym fartuchem Citigo. Zamiast czarnego szkła z tyłu Citigo używa blachy stalowej.Citigo jest pierwszym produkowanym samochodem firmy Skoda i samochodem na wynajem, w którym zastosowano nowy design marki i logo pojazdu, wyraźnie różniące się od logo firmy. Producent oświadczył na swojej stronie internetowej, że niektóre pojazdy mogą być dostarczone ze starym logo jeszcze do 12. tygodnia kalendarzowego 2012 r.W maju 2014 roku Citigo opuściło linię produkcyjną w fabryce Volkswagena w Bratysławie.Podczas Genewskiego Salonu Motoryzacyjnego w marcu 2017 r. Skoda zaprezentował poprawioną wersję Citigo.Od maja 2017 r. jest ona dostępna w cenach od 9 770 euro u dealerów. Do wyboru są cztery warianty wyposażenia: łatwy, aktywny, ambitny i elegancki. Ogólnie rzecz biorąc, zarówno wyposażenie podstawowe, jak i dodatkowe różni się w zależności od kraju dostawy. Na przykład austriacka wersja wersji Ambition zawiera np. system klimatyzacji, podczas gdy wersja niemiecka nie.

Nowości z Pokazów motoryzacyjnych w Genewie w wypożyczalni samochodów

Podstawowe wyposażenie obejmuje dwie przednie poduszki powietrzne i dwie boczne poduszki powietrzne typu head-torax dla kierowcy i pasażera z przodu, elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego (nie w wersji niemieckiej Easy), ESP i ABS.Inne systemy wspomagania kierowcy to: ASR (sterowanie poślizgiem napędu), EDS (elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego), wspomaganie ruszania w górę (HHC Hill-Holl-Hold-Control), MSR (sterowanie momentem obrotowym silnika), automatyczne włączanie świateł awaryjnych, wspomaganie parkowania i wyświetlanie zaleceń dotyczących zmiany biegów do ręcznej skrzyni biegów.Zestaw przyrządów jest dostępny w dwóch wersjach. W wersji podstawowej dostępny jest tylko tachometr analogowy i wielofunkcyjny wyświetlacz, w wersji rozszerzonej tachometr analogowy i miernik paliwa. W niektórych wersjach komora rękawic nie posiada pokrywy. W takim przypadku nie ma możliwości przechowywania pojazdu w kabinie pasażerskiej, która jest chroniona przed widokiem.Boteczka zajmuje 251 litrów miejsca, ale można ją przedłużyć do 951 litrów, składając w dół tylną kanapę siedzenia, która jest podzielona lub niepodzielona w zależności od wersji. Citigo SportOd marca 2013 do kwietnia 2014 roku Citigo Sport - auto na wynajem był dostępny w wersji trzydrzwiowej i pięciodrzwiowej. Specjalny model bazował na linii wyposażenia Ambition i dodatkowo oferuje m. in. 16-calowe koła stopowe, sportowe zawieszenie + 15-milimetrowe opuszczanie (z wyjątkiem wersji CNG) oraz przydymioną szybę tylną. Zewnętrzne kolory zewnętrzne to:
  • Candy White, Tornado Red i Deep Black Pearl Effect.
  • Citigo Monte Carlo Carlo
Citigo Monte Carlo będzie dostępny w wersji trzy- i pięciodrzwiowej od maja 2014 roku.9] Podobnie jak Citigo Sport, model specjalny bazuje na linii wyposażenia Ambition i oferuje m. in. 16-calowe koła stopowe, sportowe zawieszenie + 15 mm opuszczanie (z wyjątkiem wersji CNG) oraz przyciemnioną szybę tylną. Dostępne są zewnętrzne kolory cukierków biały, czerwony tornado i głęboki czarny efekt perłowy. Dodatkowo w projekcie zastosowano wyraźne czarne akcenty, np. czarny zamiast szarego nieba wewnątrz pojazdu i czarny zamiast chromowanych elementów kratek chłodnicy. Zarezerwuj online.
';
TOP ZAREZERWUJ