Dane techniczne

Pojemność silnika cm3
Moc silnika KM
Liczba miejsc
Liczba drzwi
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czas cena (300km/doba) cena (bez limitu km)
1 – 4 dni 89.00 zł/doba nie dotyczy
5 – 14 dni 85.00 zł/doba nie dotyczy
15 – 31 dni 79.00 zł/doba nie dotyczy
Dodatkowy km 0.30 zł nie dotyczy
ceny zawierają podatek vat 23%
kaucja zwrotna 500 zł

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy) cena limit kilometrów
miesiąc 1800.00 zł/miesiąc
ceny zawierają podatek vat 23%
kaucja zwrotna 500 zł

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy) cena (brutto) limit kilometrów
miesiąc nie dotyczy nie dotyczy
Skoda Citigo samochód z wypożyczalni to miniaturowy samochód z Skoda Auto. Pojazd pojawił się na czeskim rynku pod koniec 2011 roku i w kwietniu 2012 roku w pozostałej części Europy. Wersja pięciodrzwiowa została zaprezentowana na Genewskich Targach Motoryzacyjnych 6 marca 2012 roku. Nazwa Citigo jest sztucznym słowem lub słowem walizeczką złożonym z angielskich terminów "city" i "go" i jest dostępna u nas jako samochód na wynajem z lotniska. Na stronie internetowej Skoda Auto prezentowano miniaturowy samochód pomalowany na kolor metalicznie zielony. Prawie równocześnie na wystawie motoryzacyjnej pokazano studium Skoda MissionL. Pojazd powstał od 13 października 2011 roku i pojawił się na czeskim rynku motoryzacyjnym w grudniu 2011 roku.

Wypożyczalnia samochodów z lotniska w Poznaniu oferuje nowy model

Początkowo oferowano tylko wersję trzydrzwiową. Pojazd ma długość 3,56 metra i może pomieścić czterech pasażerów. W programie wprowadzenia na rynek niemiecki na wiosnę 2012 roku uwzględniono również wersję pięciodrzwiową. Podstawą Citigo jest VW up! Nowa mała rodzina, Skoda Citigo, VW up! i siedzenie Mii, są produkowane w słowackiej fabryce w Bratysławie. Trzyczęściowe silniki, sprzęgła i skrzynie biegów zostały częściowo opracowane w głównym zakładzie firmy Skoda w Mladá Boleslav, gdzie są również częściowo produkowane na półki dla grupy technologicznej. Citigo i góra! Różnił się przede wszystkim językiem projektu. Najważniejsze cechy wyróżniające to przednie zderzaki, tylne szyby boczne, które są znacznie większe niż górne! i szerszym tylnym fartuchem Citigo. Zamiast czarnego szkła z tyłu Citigo używa blachy stalowej. Citigo jest pierwszym produkowanym samochodem firmy Skoda i samochodem na wynajem, w którym zastosowano nowy design marki i logo pojazdu, wyraźnie różniące się od logo firmy. Producent oświadczył na swojej stronie internetowej, że niektóre pojazdy mogą być dostarczone ze starym logo jeszcze do 12. tygodnia kalendarzowego 2012 r. W maju 2014 roku Citigo opuściło linię produkcyjną w fabryce Volkswagena w Bratysławie. Podczas Genewskiego Salonu Motoryzacyjnego w marcu 2017 r. Skoda zaprezentował poprawioną wersję Citigo.Od maja 2017 r. jest ona dostępna w cenach od 9 770 euro u dealerów. Do wyboru są cztery warianty wyposażenia: łatwy, aktywny, ambitny i elegancki. Ogólnie rzecz biorąc, zarówno wyposażenie podstawowe, jak i dodatkowe różni się w zależności od kraju dostawy. Na przykład austriacka wersja wersji Ambition zawiera np. system klimatyzacji, podczas gdy wersja niemiecka nie.

Nowości z Pokazów motoryzacyjnych w Genewie w wypożyczalni samochodów

Podstawowe wyposażenie obejmuje dwie przednie poduszki powietrzne i dwie boczne poduszki powietrzne typu head-torax dla kierowcy i pasażera z przodu, elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego (nie w wersji niemieckiej Easy), ESP i ABS. Inne systemy wspomagania kierowcy to: ASR (sterowanie poślizgiem napędu), EDS (elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego), wspomaganie ruszania w górę (HHC Hill-Holl-Hold-Control), MSR (sterowanie momentem obrotowym silnika), automatyczne włączanie świateł awaryjnych, wspomaganie parkowania i wyświetlanie zaleceń dotyczących zmiany biegów do ręcznej skrzyni biegów. Zestaw przyrządów jest dostępny w dwóch wersjach. W wersji podstawowej dostępny jest tylko tachometr analogowy i wielofunkcyjny wyświetlacz, w wersji rozszerzonej tachometr analogowy i miernik paliwa. W niektórych wersjach komora rękawic nie posiada pokrywy. W takim przypadku nie ma możliwości przechowywania pojazdu w kabinie pasażerskiej, która jest chroniona przed widokiem. Boteczka zajmuje 251 litrów miejsca, ale można ją przedłużyć do 951 litrów, składając w dół tylną kanapę siedzenia, która jest podzielona lub niepodzielona w zależności od wersji. Citigo Sport Od marca 2013 do kwietnia 2014 roku Citigo Sport - auto na wynajem był dostępny w wersji trzydrzwiowej i pięciodrzwiowej. Specjalny model bazował na linii wyposażenia Ambition i dodatkowo oferuje m. in. 16-calowe koła stopowe, sportowe zawieszenie + 15-milimetrowe opuszczanie (z wyjątkiem wersji CNG) oraz przydymioną szybę tylną. Zewnętrzne kolory zewnętrzne to:
  • Candy White, Tornado Red i Deep Black Pearl Effect.
  • Citigo Monte Carlo Carlo
Citigo Monte Carlo będzie dostępny w wersji trzy- i pięciodrzwiowej od maja 2014 roku.9] Podobnie jak Citigo Sport, model specjalny bazuje na linii wyposażenia Ambition i oferuje m. in. 16-calowe koła stopowe, sportowe zawieszenie + 15 mm opuszczanie (z wyjątkiem wersji CNG) oraz przyciemnioną szybę tylną. Dostępne są zewnętrzne kolory cukierków biały, czerwony tornado i głęboki czarny efekt perłowy. Dodatkowo w projekcie zastosowano wyraźne czarne akcenty, np. czarny zamiast szarego nieba wewnątrz pojazdu i czarny zamiast chromowanych elementów kratek chłodnicy. Zarezerwuj online.
';
TOP ZAREZERWUJ