skoda fabia auto wypozyczalnia

Dane techniczne

Pojemność silnika cm3
Moc silnika KM
Liczba miejsc
Liczba drzwi
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (300km/doba)cena (bez limitu km)
1 – 4 dni109.00 zł/doba139.00 zł/doba
5 – 14 dni99.00 zł/doba129.00 zł/doba
15 – 31 dni89.00 zł/doba119.00 zł/doba
Dodatkowy km0.30 złnie dotyczy
ceny zawierają podatek vat 23%
kaucja zwrotna 500 zł

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy)cenalimit kilometrów
miesiąc1950.00 zł/miesiąc
ceny zawierają podatek vat 23%
kaucja zwrotna 500 zł

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiącnie dotyczynie dotyczy
Skoda Fabia to samochód z wypożyczalni aut superermini produkowany przez czeskiego producenta Skoda Auto od 1999 roku. Jest on następcą Skoda Felicia, którego zaprzestano w 2001 r. Fabia była dostępna w wersji hatchcback, majątkowej (nazwa Fabia Combi) i salonowej (nazwa Fabia Sedan) przy premierze, a od 2007 roku druga generacja oferowana jest w wersjach hatchback i estate. Jest on oparty na platformie Volkswagen Polo Mk4 i dostępny w opcjach wynajmu: Trzecia generacja Fabii została wprowadzona na Paryskich Targach Motoryzacyjnych w październiku 2014 roku, a sprzedaż zaczyna się w następnym miesiącu. Produkcja rozpoczęła się przed końcem sierpnia 2014 r. w Mladá Boleslav, przy czym produkcja wersji osiedla po raz pierwszy miała miejsce w grudniu 2014 r. Ze względu na niską sprzedaż modeli RS poprzedniej generacji nie planuje się produkcji wariantu gorących luków.

Wynajem auta krótkoterminowy ekonomiczne modele

Podczas startu Fabia była dostępna w trzech poziomach wykończenia: Classic, Comfort i Elegance. Później w życiu Fabii model średniej klasy Comfort został upuszczony. Nazwa Ambiente pasowała do pozostałej części asortymentu. Inne modele dostępne przez cały okres eksploatacji samochodu to Ambiente SE, Blackline, Silverline, Sport, Czechy (tylko w wersji testowej, model bicia) i VRS. Z biegiem czasu wprowadzono różne zabezpieczenia i niewielkie zmiany dlatego nasza wypożyczalnia samochodów Platinum Rent poleca ten model do wyjazdów na wakacje. Modele Easy i Junior zostały sprzedane na rynkach Europy Wschodniej, gdzie siła nabywcza jest mniejsza. Niektóre z nich nie posiadają malowanych zderzaków, lusterek bocznych czy rękawic. Junior nie miał układu wspomagania, a kierownica została "zapożyczona" z Octavia I. Z tego powodu była ona nieco większa, o średnicy 380 mm, niż zwykłe 370 mm, jakie spotykane były we wszystkich innych modelach Fabia. Na takich rynkach sprzedawany jest również Fabia Praktik, czyli wersja furgonetki panelowej Fabii z usuniętymi tylnymi oknami i siedzeniami. W Europie Wschodniej sprzedawana jest również wersja o mniejszej mocy 1,4 MPI z tylko 60 PS (44 kW). Upadek tego słabszego silnika polegał na tym, że miał on kłopoty z przesunięciem ciężkiego samochodu. O ile na płaskich powierzchniach nie ma trudności z osiągnięciem wartości wyższej niż 30MPG. 

Chcieliśmy jej prostoty, nie chcieliśmy przeciążać projektu Skoda Fabia

Mk3 Fabia Mk3 - podobnie jak Mk5 Volkswagen Polo od 2014 roku - poddano gruntownej rewizji technicznej, opartej na platformie PQ26. Kombinacji platformy PQ25 (Volkswagen Polo MK5 pre-facelift, 2009-2014) i platformy MQB, która jest obecnie wykorzystywana przez siedem modeli Grupy Volkswagen. Podwozie zostało zmodyfikowane tak, aby "powrócić do oryginalnego projektu Fabii pierwszej generacji". Dzięki temu, że stało się szersze o 90 mm i mniejsze o 30 mm, co pozwoliło uzyskać więcej przestrzeni wewnętrznej i bagażnika. Mk3 Fabia Mk3 Fabia, mimo że jest o 8 mm krótsza, dzięki wydłużonemu rozstawowi osi oferuje jeszcze więcej miejsca dla pasażerów. Jednocześnie jego waga została zmniejszona o 65 kg (143 lb). Podobne podejście zastosowano do stylizacji, według Škody projektanta Marko Jevtica:"To[model Mk3] ma cechy pierwszej Fabii.Mk3 Fabia wygrał w kategorii "Zwycięzca Ogólny" i "Najlepszy mały samochód" w kategorii Co Samochód 2015 Nagrody Car of the Year. Bezpieczeństwo Mając na uwadze zadowolenie Klienta wypożyczalnia samochodów Platinum Rent posiada w swojej ofercie  Fabię trzeciej generacji, która jest wyposażona w system wspomagania bezpieczeństwa Front. Gromadzi on dane z czujnika radarowego, który automatycznie ostrzega kierowcę i uruchamia hamulce w razie kolizji przy określonej prędkości.
';
TOP ZAREZERWUJ