skoda-rapid-spaceback-promocja

Dane techniczne

Pojemność silnika2000 cm3
Moc silnika255 KM
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność baku l
Typ paliwa1
Średnie spalanie l/100 km
Pojemność bagażnika l
Skrzynia biegówmanualna
KlimatyzacjaTak
AudioTak

Wynajem krótkoterminowy

czascena (300km/doba)cena (bez limitu km)
1 – 4 dni159.00 zł/doba189.00 zł/doba
5 – 14 dni149.00 zł/doba179.00 zł/doba
15 – 31 dni139.00 zł/doba169.00 zł/doba
Dodatkowy km0.30 złnie dotyczy
ceny zawierają podatek vat 23%
kaucja zwrotna 500 zł

Wynajem średnioterminowy

czas (od 1 do 12 miesięcy)cenalimit kilometrów
miesiąc2600.00 zł/miesiąc
ceny zawierają podatek vat 23%
kaucja zwrotna 500 zł

Wynajem długoterminowy

czas (od 12 do 36 miesięcy)cena (brutto)limit kilometrów
miesiącnie dotyczynie dotyczy
Skoda Rapid wypożyczalnia samochodów Poznań oferuje pojazd, który odpowiada na wszystkie potrzeby nowoczesnego miejskiego stylu życia. Jest bardzo praktyczny i łatwy w parkowaniu, a jednocześnie zapewnia dynamiczną jazdę i nowoczesny design. Mierząc długość 3.405 mm, szerokość 1.615 mm i wysokość 1.465 mm, Skoda jest najmniejszym samochodem wprowadzonym na rynek w Europie.

Wypożyczalnia samochodów dba o rabaty przy opcji wynajmu krótkoterminowego

Nazwa Rapid, wyraża wolność i mobilność - to, co samochód będzie oferował na swój rynek docelowy mężczyznom i kobietom z aktywnego stylu życia w miastach. Krótko mówiąc, Skoda Rapid to prosta, ale dynamiczna mobilność miejska. Wypożyczając samochód w Poznaniu z tym miesiącu mogą Państwo liczyć na atrakcyjne rabatyWynajmij auto Rapid wyznacza nowe podejście do Skody w kilku aspektach. Ma potencjał przyciągania klientów młodszych niż przeciętny kierowca Skody: Skoda oczekuje, że 80 do 90 procent właścicieli Rapid będzie nowością dla marki.Nowa Skoda Rapid o podobnej kombinacji koloru czerwonego i czarnego kontynuuje pracę w kabinie. Fotele sportowe mają wymienny wzór tapicerki łączący czarną tkaninę z czerwonymi bolsterkami i wyrafinowanym rękodziełem. Wyższe skrzydła drzwi i odpowietrznik otaczają również czarny kolor.

Skoda Rapid na targach w Genewie

W przypadku zestawu, automatyczny system pneumatyczny jest zamknięty jako zwykłe światła główne na pokładzie. Wewnątrz siedmiocalowy ekran dotykowy wyświetlający obraz przedstawia podłączenie systemu do tylnej kamery cofania.Daniele Schillaci, Starszy wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Skoda Motor Europe, podczas premiery samochodu na targach motoryzacyjnych w Genewie w 2014 r., powiedziała:"Kiedy doszło do opracowania nowego Rapid, mieliśmy solidne podstawy, z których moglibyśmy pracować... Ale chcieliśmy zrobić więcej.Chcieliśmy, aby dla inspiracji zainspirować japońską kulturę młodzieżową, chcieliśmy, aby samochód, który umożliwiłby właścicielom dostosowanie każdej części do własnych upodobań....Witamy w zmieniającym się obliczu Skody. Chcemy uśmiechać się na twarzach właścicieli. Chcemy im umożliwić zabawę ". Wynajmij auto u nas za pośrednictwem rezerwacji online.

Design i klasa tylko w naszej wypożyczalni samochodów w Poznaniu

Od śmiałej nowej konstrukcji "X", która rozpryskuje się z przodu samochodu, po szeroką gamę opcji dostosowywania do indywidualnych potrzeb klienta, nowy Rapid wykorzystuje atuty popularnego poprzednika, koncentrując się na wzornictwie i zdolności do pędów.Obecnie dokładne plany dotyczące brytyjskiego składu są nadal finalizowane, jednak potwierdzono, że samochód ustanowi nowe standardy personalizacji - u podstaw których leży możliwość zmiany wyglądu samochodów przez właścicieli.Nowy Rapid jest wyposażony w serię wymiennych części, które umożliwiają właścicielom modyfikowanie kluczowych elementów projektu.Wypożyczalnia samochodów Poznań oferuje atrakcyjne rabaty na : Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h/dobę.
';
TOP ZAREZERWUJ