Auto zastępcze

Choć zazwyczaj o tym nie myślimy, niestety każdego dnia możemy stać się ofiarą mniej lub bardziej groźnego wypadku drogowego, podczas którego co prawda wyjdziemy cało z opresji, lecz nasz pojazd będzie wymagał naprawy. Każdy użytkownik samochodu, musi liczyć się z taką ewentualnością, dlatego warto dysponować wiedzą, która zminimalizuje ujemne skutki takiego zdarzenia. Rozwiązaniem większości problemów związanych z czasowym pozbawieniem możliwości korzystania z własnego samochodu jest auto zastępcze.

Samochód zastępczy z profesjonalnej wypożyczalni aut

Jeśli sytuacja zmusiła Cię do wynajmu auta zastępczego, warto dokładnie przyjrzeć się ofertom wypożyczalni i wybrać kompetentną firmę, która dysponuje odpowiednią wiedzą, i będzie reprezentowała Twoje interesy.

Nasza wypożyczalnia aut w ramach usługi wynajmu samochodu zastępczego z OC, swoim klientom gwarantuje:

  • Bezgotówkowy wynajem auta i załatwienie wszystkich formalności z Towarzystwem Ubezpieczeniowym
  • Wynajęcie samochodu bez limitu kilometrów
  • Możliwość wyboru pojazdu z naszej bogatej floty aut
  • Samochód sprawny technicznie, czysty, z pełnym pakietem obowiązkowych ubezpieczeń oraz przygotowany do aktualnie panujących warunków atmosferycznych
  • Brak kaucji za wypożyczone auto
  • Minimum formalności
  • Profesjonalną obsługę i doradztwo

Tylko kilka kroków dzieli Cię od otrzymania auta zastępczego z OC sprawcy

Jeśli już zostałeś poszkodowany w kolizji drogowej, skontaktuj się z wypożyczalnią samochodów Poznań. Po okazaniu prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego i numeru szkody zajmiemy się wszystkimi formalnościami i bezgotówkowo udostępnimy Ci samochód zastępczy, którym będziesz mógł jeździć do czasu naprawy Twojego pojazdu.

Auto zastępcze - korzystaj ze swoich praw

Nieznajomość prawa szkodzi… to powiedzenie jest niezwykle prawdziwe i sprawdza się również w przypadku prawa do wynajęcia samochodu zastępczego. Niestety, spora część kierowców, nie korzysta z tej opcji, a Towarzystwa Ubezpieczeniowe raczej nie są zainteresowane kampanią informacyjną. Dlatego, jeśli potrzebujesz wynająć samochód zastępczy, przyjdź do naszej wypożyczalni i pozwól nam zająć się Twoją sprawą. Możesz być pewien profesjonalnej obsługi i fachowego doradztwa.

Wynajem auta zastępczego Poznań

Auto zastępcze z OC sprawcy – to Ci się należy!

Pamiętaj, że samochód zastępczy z OC sprawcy należy Ci się zawsze, jeśli Twój pojazd został uszkodzony w kolizji drogowej zaistniałej nie z Twojej winy. Żadne inne okoliczności nie podważają tego prawa - nawet, jeśli masz dostęp do komunikacji miejskiej, możesz wynająć auto zastępcze.

Musisz też wiedzieć, że nikt nie będzie od Ciebie wymagał zgody Towarzystwa Ubezpieczeniowego na wynajęcie pojazdu oraz, że nie będziesz ponosić żadnych kosztów związanych z zawarciem umowy najmu samochodu zastępczego. Warto jednak skontaktować się z ubezpieczycielem i zapoznać się z regulaminem, gdyż, jeśli zdecydujesz się na samochód z wyższej półki niż twój pojazd lub wybierzesz wypożyczalnię z zawyżonymi cenami, Towarzystwo Ubezpieczeniowe może nie sfinansować kosztów takiego wynajmu.

Samochód z Autocasco lub Assistance -sprawdź swoją umowę

Auto zastępcze należy Ci się również w ramach polisy Autocasco lub Assistance, jednak pod warunkiem, że wcześniej taki zapis znalazł się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Pojazd zastępczy otrzymasz, jeśli Twój samochód uległ awarii, został skradziony lub sam byłeś sprawcą kolizji. Warto jednak wiedzieć, że tu - w przeciwieństwie do auta z OC – ubezpieczenie pokryje koszty wynajmu tylko przez kilka dni (najczęściej 3-4).

Zaufaj naszemu doświadczeniu – wynajmij auto zastępcze z wypożyczalni samochodów Poznań

Uczestniczyłeś w kolizji drogowej? Dowiedz się wszystkiego o aucie zastępczym

W naszej wypożyczalni, możesz bezgotówkowo wynająć samochód zastępczy i nie rezygnować z dotychczasowych obowiązków zawodowych i osobistych.

Nie musisz martwić się o formalności – wypożyczalnia samochodów Poznań, załatwi wszystko za Ciebie.

Koszty wynajmu samochodu zastępczego, pokryte zostaną z OC sprawcy lub z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Samochód zastępczy to Twoje prawo.
Miałeś wypadek? Wynajmij auto zastępcze z OC sprawcy w naszej wypożyczalni.

TOP ZADZWOŃ TERAZ