Odbiór
Zwrot

Poznań Oddział

  • Piątkowska 94, 61-693 Poznań
  • 691 776 049
  • biuro@poznanwypozyczalnia.pl

Samochody bez limitu kilometrów

Zapoznaj się z ofertą aut

Wypożyczaj online

Aktualne promocje

Odwiedź naszą wypożyczalnie

Znajdź oddział

Wypożyczalnia samochodów Poznań Chwaliszewo

Poznań z nami!

Poznań ma do zaoferowania wiele atrakcji, przyciągających zarówno turystów, jak i osoby podróżujące służbowo z całego świata.  Miasto szczyci się wspaniałą i historyczną architekturą oraz rozległymi leśnymi zakątkami. Jedzenie jest urozmaicone i wysokiej jakości, a miasto tętni życiem. Turyści znajdą tu  wiele imprez kulturalnych. Dzięki naszej wypożyczalni samochodów w Poznaniu, możesz wygodnie zwiedzać miasto w swoim stylu i według własnego harmonogramu. Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu gwarantuje prostą i bezproblemową rezerwację online. Podróżni mogą cieszyć się swobodą, elastycznością i wygodą, jaką zapewnia prywatny wynajem samochodu. Posiadanie własnego transportu pozwoli Ci zobaczyć i doświadczyć o wiele więcej podczas całej podróży w tym popularnym środkowoeuropejskim miejscu docelowym.

Auto do podróży

Dzięki szerokiej ofercie pojazdów możesz wybrać samochód na wynajem:

  • osobowy
  • do przewozu osób bus
  • dostawczy,

który będzie odpowiadał rodzajowi podróży, jaką zamierzasz odbyć podczas pobytu w Poznaniu. Jeśli wybierasz się w trasę objazdową, aby odkrywać piękne krajobrazy otaczające miasto, doskonałym wyborem jest samochód klasy C+. Z drugiej strony, jeśli szukasz stylowego samochodu do odwiedzenia znajomych to polecamy wszechstronny SUV. Wzmocnimy wesołą atmosferę Twojej podróży.

Na lotnisku

Dzięki punktowi wynajmu na lotnisku w Poznaniu, wkrótce po przylocie możemy zaprosić Cię za kierownicę wypożyczonego samochodu. Wynajęcie samochodu z nami pomoże zmniejszyć stres związany z podróżowaniem, ponieważ można łatwo zorganizować wynajem samochodu na samym lotnisku. Pomocny, przyjazny i doświadczony personel pomoże Ci, zapewniając, że możesz szybko wyruszyć do następnego celu podróży.

Tania wypożyczalnia samochodów w Poznaniu

Nasze  standardowe stawki wynajmu aut są niezwykle konkurencyjne, możesz jeszcze więcej zaoszczędzić, korzystając ze specjalnych stawek weekendowych. Wcześniejsza rezerwacja pojazdu online jest najlepszym sposobem na uzyskanie jak najniższej stawki wynajmu samochodu. Niezależnie od tego, kiedy i gdzie zdecydujesz się wynająć pojazd, zawsze otrzymasz świetną cenę i doskonałą obsługę klienta.

Słowo przypomnienia

W Poznaniu jeździmy po prawej stronie, ale są też inne rzeczy, o których goście powinni wiedzieć. Kierowcy muszą zawsze ustąpić miejsca autobusom opuszczającym przystanki. Twój samochód musi być wyposażony w trójkąt ostrzegawczy, gaśnicę i apteczkę. Zachowaj ostrożność podczas używania klaksonu, ponieważ w wielu miejscach jest to zabronione. Stacje benzynowe są dość łatwe do znalezienia, ale wiele stacji jest zamkniętych o 19:00. W mieście obowiązuje ograniczenie prędkości 50 km/h . Ponadto, może być konieczna jazda z prędkością poniżej 20 km/h na obszarach mieszkalnych.

Poznań wypożyczalnia samochodów

TOP ZADZWOŃ TERAZ