Odbiór
Zwrot

Poznań Oddział

  • Wiechowicza 43, 61-101 Poznań
  • 691 776 049
  • biuro@poznanwypozyczalnia.pl

Samochody bez limitu kilometrów

Zapoznaj się z ofertą aut

Wypożyczaj online

Aktualne promocje

Odwiedź naszą wypożyczalnie

Znajdź oddział

Wypożyczalnia samochodów Poznań Chwaliszewo

Atrakcyjna oferta wypożyczalni samochodów w Poznaniu

Oddział wypożyczalni samochodów w Poznaniu Piątkowo zaprasza do skorzystania z oferty osoby prywatne i przedsiębiorstwa. Posiadamy wysokiej jakości auta osobowe i dostawcze. U nas tylko sprawdzone marki bez limitu kilometrów.

Bądź zadowolony z wynajmu

Wynajmujące samochodu w Poznaniu gwarantujemy, że dostaniesz potrzebny Ci dodatkowy sprzęt tj:

  • taki jak fotelik dla niemowląt,
  • fotelik dla dzieci,
  • czy też nawigacja satelitarna/GPS.

Aby uniknąć sytuacji kryzysowych w ostatniej chwili, zabierz swój własny. Zaoszczędzisz dzienną opłatę za wynajem i będziesz mieć pewność co do jakości. Wiele linii lotniczych pozwala na bezpłatny przewóz dwóch sztuk sprzętu dla niemowląt lub dzieci.

Zostaniesz poproszony o pozostawienie kaucji zwrotnej przed otrzymaniem kluczy do samochodu, więc sprawdź ile to będzie przed wyjazdem. Wypożyczalnia samochodów zablokuje depozyt na czas podróży po Poznaniu. Aby dowiedzieć się więcej, zobacz dlaczego musisz zostawić depozyt, kiedy wynajmujesz samochód?

 

 

Nie bądź nieśmiały

Kiedy jesteś przy stanowisku odbioru wynajmowanego auta, nie powstrzymuj się przed pytaniem o cokolwiek, czego nie jesteś pewien. Upewnij się, że masz jasność co do tego, jak doprowadzić samochód z powrotem, jaka jest polityka paliwowa, czy są jakieś lokalne opłaty drogowe i czy jesteś obciążany za cokolwiek innego.

Co dalej? Aby dowiedzieć się, co należy zrobić, gdy dojedziesz do samochodu, zapoznaj się z rozdziałem:" Co należy sprawdzić, kiedy po raz pierwszy otrzymasz samochód do wynajęcia".

Wybierz swój własny zestaw

Niektórzy lubią jeździć znanym im samochodem, ale samochody wynajmowane są na zasadzie "lub podobnej". Oznacza to, że możesz otrzymać każdy samochód podobnego typu jak ten, który zarezerwowałeś. Nie warto więc martwić się o to, czy wybierzesz Golfa czy Forda Focusa - możesz łatwo trafić do drugiego, czy też do żadnego z tych dwóch typów.

Korzystne warunki wypożyczenia auta

Wypożyczalnia aut w Poznaniu oferuje wyłącznie samochody, które są regularnie serwisowane w profesjonalnych warsztatach samochodowych. Dostępne modele posiadają, ubezpieczenie drogowe - z nami jeździsz bezpiecznie. Wysoka jakość, atrakcyjna cena, możliwość wynajmu w Poznaniu, poznaj nasze wszystkie zalety.

 

Poznań wypożyczalnia samochodów

TOP ZADZWOŃ TERAZ