Odbiór
Zwrot

Poznań Oddział

  • Warszawska 102, 61-051 Poznań
  • 691 776 049
  • biuro@poznanwypozyczalnia.pl

Samochody bez limitu kilometrów

Zapoznaj się z ofertą aut

Wypożyczaj online

Aktualne promocje

Odwiedź naszą wypożyczalnie

Znajdź oddział

Wypożyczalnia samochodów Poznań Chwaliszewo

Wynajem do przewozu osób

Wypożyczalnia samochodów Poznań z oddziałem Warszawskie posiada dobrze utrzymane auta, które podlegają programowi konserwacji zapobiegawczej i muszą przejść gruntowną kontrolę zanim będą mogły być wynajęte. Ponadto jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę.
Zapewniamy przedsiębiorstwom ekonomiczne, wygodne i elastyczne rozwiązania w zakresie wynajmu aut. Nasze pojazdy mogą być wykorzystywane jako uzupełnienie Twojej floty lub jako alternatywa dla zakupu lub leasingu.
Możesz być w drodze do darmowego dnia wynajmu - to proste! Kiedy już masz saldo punktów, po prostu zaloguj się na swoje konto i kliknij przycisk Rezerwuję. Punkty można wymienić na darmowe dni wynajmu w oddziałach naszej Wypożyczalni samochodów Poznań.

Potrzebujesz samochodu w Poznaniu?

Od kompaktowych 3-drzwiowych samochodów, przez przestronne SUV-y z bagażnikami, po furgonetki - oferujemy szeroką gamę niezawodnych pojazdów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Planujesz projekt DIY lub przeprowadzkę do domu? Nasza oferta małych i bardzo dużych furgonetek jest idealna do transportu nieporęcznych przedmiotów, które po prostu nie zmieszczą się w Twoim prywatnym pojeździe.

Samochody do wynajęcia

Wybierz jedną z wielu opcji wypożyczalni samochodów w Poznaniu w wybranej klasie. Niezależnie od tego, czy szukasz samochodu oszczędnego pod względem zużycia paliwa, przestrzeni, komfortu i stylu, na pewno u nas znajdziesz idealny samochód do wynajęcia. Niezależnie od tego, dokąd zmierzasz i co chcesz robisz.

Wynajem samochodów do przewozu osób

Potrzebujesz trochę więcej przestrzeni? Nasza oferta daje elastyczność, której potrzebujesz, gdy 5 miejsc siedzących to za mało. Więc bez względu na to, czy chodzi o powiększoną rodzinę, czy też zabierasz  przyjaciół, możemy sprawić, że Twoja podróż stanie się bardziej komfortowa.

SUV-y do wynajęcia

Nasze SUV-y oferują dużą różnorodność w zakresie liczby miejsc siedzących, mocy i przestrzeni bagażowej. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na weekendową rodzinną wycieczkę, czy na wycieczkę po okolicy, z pewnością mamy dla Ciebie idealny SUV-y, który spełni Twoje potrzeby

 

Poznań wypożyczalnia samochodów

TOP ZADZWOŃ TERAZ