Auto zastępcze w Poznaniu

Auto zastępcze, wypadek lub niewielka stłuczka to zdarzenia, które mogą ograniczyć Twoją mobilność na skutek poniesionych szkód i konieczności pozostawienia pojazdu w warsztacie. Nasza wypożyczalnia samochodów zapewni Ci auto zastępcze, abyś mógł szybko i wygodnie poruszać się po mieście.

Jeżeli sam jesteś sprawcą wypadku i Twoje auto także zostało uszkodzone możemy zapewnić Ci pojazd zastępczy za opłatą. Koszty wynajmu auta mogą być mniejsze jeśli masz wykupioną polisę ubezpieczeniową NNW. Nasza wypożyczalnia samochodów to również atrakcyjne ceny, więc z pewnością znajdziesz odpowiedni pojazd dla siebie.

Minimum formalności i szybkie dostarczenie auta

Aby szybko otrzymać samochód zastępczy, warto pamiętać o kilku krokach, które przyspieszą całą procedurę. Nasza firma, gwarantuje szybkie dostarczenie auta na miejsce zdarzenia, tuż po otrzymaniu zgłoszenia o stłuczce.

Jeśli Twój samochód zostanie uszkodzony i potrzebujesz samochodu zastępczego, należy niezwłocznie zadzwonić po policję oraz spisać odpowiednie oświadczenie i numer polisy sprawcy kolizji. Na tych dwóch krokach mogą zakończyć się wszystkie formalności, jakich musisz dopełnić, ponieważ resztę możesz zlecić naszym pracownikom. Nasza wypożyczalnia samochodów w Poznaniu zajmie się powiadomieniem ubezpieczyciela oraz przesłaniem niezbędnej dokumentacji. Wszystko to, w możliwie najkrótszym czasie, abyś mógł szybko otrzymać swoje auto zastępcze.

Nie musisz przejmować się tym, że stłuczka pokrzyżuje Twoje plany i zmieni rozkład dnia - samochód zastępczy pozwoli kontynuować obowiązki lub pracę. Zadzwoń, gdy Twój pojazd ulegnie uszkodzeniu w trasie, a zapewnimy szybką i profesjonalną obsługę.

zadowolony klient wypozyczalni

O czym warto jeszcze pamiętać, starając się o auto zastępcze?

Bezpłatne korzystanie z auta zastępczego jest możliwe tylko wtedy, gdy sam nie jesteś sprawcą zdarzenia. W innych sytuacjach możliwe jest tylko częściowe pokrycie kosztów za wynajem samochodu.

Zanim zdecydujesz się na bezpłatne auto zastępcze, pamiętaj o tym że:

  • wynajmowany samochód nie może być wyższej klasy niż uszkodzony pojazd
  • okres wypożyczenia trwa do momentu naprawienia auta lub zakupu nowego pojazdu
  • cena za wynajem wybranego samochodu w wypożyczalni nie może przekraczać średnich stawek na rynku

Niekiedy zdarza się, że sprawca kolizji zbiegnie z miejsca zdarzenia lub nie posiada ważnego OC. W takiej sytuacji możesz liczyć na pokrycie kosztów wynajmu przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Pomożemy Ci dopełnić formalności oraz znajdziemy dla Ciebie idealne auto zastępcze - samochód miejski, dostawczy lub busa.

Szybka obsługa, minimum formalności oraz fachowa pomoc to coś, co możemy Ci zagwarantować, jeśli Twój samochód ulegnie uszkodzeniu- podczas kolizji lub codziennego użytkowania

Wypożyczając auto zastępcze nie musisz rezygnować z codziennych przyzwyczajeń.

TOP ZADZWOŃ TERAZ