Odbiór
Zwrot

Poznań Oddział

  • Grunwaldzka 34, 61-786 Poznań
  • 691 776 049
  • biuro@poznanwypozyczalnia.pl

Samochody bez limitu kilometrów

Zapoznaj się z ofertą aut

Wypożyczaj online

Aktualne promocje

Odwiedź naszą wypożyczalnie

Znajdź oddział

Wypożyczalnia samochodów Poznań Chwaliszewo

Wypożyczalnia samochodów różne klasy

Czym jest "samochód klasy C - pośredni" w wypożyczalni samochodów? Samochody pośrednie są większe niż samochody "B kompaktowe" i mniejsze niż samochody "C+ kombi". Dowiedz się, czego można się spodziewać, jeśli zarezerwujesz samochód "klasy C - pośredni".

Oferta przewozu osób
Firmy wynajmujące auta w Poznaniu cały czas zmieniają swoją flotę. Oprócz wymiany starszych samochodów na nowsze, często muszą one również zdjąć samochody z drogi w celu naprawy, czyszczenia lub serwisowania.

Dlatego też każdy wynajęty samochód ma "lub podobny" obok zdjęcia, które oglądasz online. Jeśli wybierzesz model samochodu, który jest sklasyfikowany jako "samochód klasy C - pośredni", niekoniecznie otrzymasz dokładną markę i model, który wybrałeś. Dostaniesz samochód, który jest również sklasyfikowany jako "samochód klasy C - pośredni". Oznacza to, że będzie to mniej więcej ten sam rozmiar, z tym samym rodzajem skrzyni biegów, taką samą liczbą drzwi i siedzeń, itp.

Wypożyczalnia samochodów Poznań

Każdy z oferowanych aut w danej klasie ma nieco inne specyfikacje i wygląda inaczej na zewnątrz, ale wszystkie są podobnej wielkości, z podobnymi silnikami i mniej więcej taką samą ilością miejsca dla pasażerów i bagażu.

Więc jeśli zarezerwujesz samochód " klasy C - pośredni", możesz dostać jeden z analogicznych.

Rezerwacja auta online

Jeśli kiedykolwiek oglądałeś samochód do wynajęcia online, prawdopodobnie natkniesz się na dwa słowa, które w magiczny sposób mogą przekształcić to, co zarezerwowałeś, w inny samochód. Dowiedz się, dlaczego "lub podobne" może zmienić Opel Astra w Ford Focus lub Seat Leon.

Więc najważniejszą rzeczą, którą należy wiedzieć, jest to, że kiedy wynajmujesz samochód, nie rezerwujesz konkretnego pojazdu. Zamiast tego wybierasz samochód, który pasuje do zestawu cech określonych przez czteroliterowy system, znany jako kod "ACRISS" (Association of Car Rental Industry Systems Standards).
Czym jest kod ACRISS?

ACRISS jest kodem używanym przez wypożyczalnie samochodów w celu dopasowania auta do potrzeb kierowców.

  • Pierwsza litera kodu określa klasę samochodu, która jest zbliżona do jego wielkości. Na przykład: "Mini", "Ekonomia" lub "Standard".
  • Drugi dotyczy liczby drzwi i innych podstawowych cech samochodu. Na przykład 2-3 drzwi, 4-5 drzwi, kabriolet, pickup truck itp.
  • Trzecia kwestia dotyczy biegów samochodu: czy jest to skrzynia automatyczna czy ręczna.
  • Czwarta i ostatnia litera pokazuje, czy samochód posiada klimatyzację i jakiego rodzaju paliwo potrzebuje (benzyna, diesel, hybrydowy lub elektryczny).

Poznań wypożyczalnia samochodów

TOP ZADZWOŃ TERAZ