Wypożyczalnia samochodu z lotniska Poznań-Ławica

Lotnisko w Poznaniu to miejsce pełne turystów i klientów biznesowych, potrzebujących wygodnego dojazdu do centrum. Nasza wypożyczalnia samochodu z lotniska umożliwia szybkie i komfortowe dostanie się z portu lotniczego do miasta, ale również wynajęcie auta w celu zwiedzania okolic Poznania.

Punktualnie w ustalonym miejscu

Nowoczesne lotnisko w Poznaniu pełne pasażerów

Z portu lotniczego Poznań-Ławica możesz dostać się w wiele zakątków Europy, jednak żeby wsiąść do samolotu trzeba najpierw dostać się na samo lotnisko, które położone jest parę kilometrów od centrum miasta.

Największą zaletą proponowanej przez nas usługi jest mobilność pasażera. Umożliwiamy zarówno dojazd na lotnisko jak i powrót z niego- wszystko to odbywa się szybko i wygodnie. W 2015 roku ruch pasażerski na poznańskim lotnisku wyniósł trochę ponad 1,5 miliona. Taka liczba pasażerów świadczy o dużym zainteresowaniu zagranicznymi lotami - wychodzimy więc naprzeciw potrzebom klientów, którzy pragną bezpiecznie i komfortowo przewieźć bagaże na lotnisko lub odebrać z niego bliskich.

Wypożyczalnia samochodu z lotniska ma dla Ciebie mnóstwo pojazdów do wyboru - od auto osobowych, po mikrobusy dla większej liczby pasażerów. Niezależnie od tego, czy jesteś turystą czy przybywasz do Poznania w celach służbowych, możesz skorzystać z proponowanej przez nas oferty na wynajem auta.

Co oferuje Ci wypożyczalnia samochodu z lotniska ?

Powodów, dla których warto zdecydować się na nasze usługi jest wiele. Choć trasa około 8 km od lotniska do centrum nie wydaje się zbyt długa, mając bagaże z pewnością wygodniej będzie dostać się do celu samochodem.

Wypożyczalnia samochodu z lotniska umożliwia odbiór pojazdu tuż po wyjściu z terminala. Nie musisz martwić się o to, czy Twój bagaż zmieści się do autobusu komunikacji miejskiej, choć ta oferuje nam wyjątkowo tanie transfery na port lotniczy. Wynajem auta w naszej wypożyczalni ma jednak niepodważalną zaletę- poruszamy się indywidualnie i możemy w pełni skorzystać z możliwości, jakie daje nam bezpłatny odcinek autostrady A2. Ta trasa jest najczęściej wybierana przez kierowców i gwarantuje nam bardzo szybki dojazd do celu.

W ofercie naszej wypożyczalni odnajdziesz samochody dostawcze oraz pojemne combi, które z pewnością pomieszczą wszystkie bagaże. Jeśli planujesz dodatkowo zwiedzać Poznań, wybierz samochód bez limitu kilometrów, jednak standardowe ograniczenie do 100 km także pozwoli odwiedzić całkiem sporą część miasta oraz okolic.

Dumni z nowoczesnego lotniska w Poznaniu, proponujemy swoim klientom kompleksowe usługi wynajmu auta, z którego można korzystać już po wyjściu z samolotu.

Wypożyczalnia samochodu z lotniska to gwarancja szybkiego i wygodnego transferu, dla każdego z naszych klientów.

TOP ZADZWOŃ TERAZ