CO ZAWIERA UMOWA WYNAJMU SAMOCHODÓW?

Podstawowym dokumentem, który określa warunki wypożyczania pojazdów w naszej firmie, jest umowa wynajmu samochodu. Choć podpisanie dokumentu trwa jedynie kilka chwil, istotne jest, by treść umowy była w pełni zrozumiała dla klientów i zawierała wszystkie niezbędne informacje. Taką jasną i przejrzystą umowę podpiszesz w naszej wypożyczalni w Poznaniu.
Staramy się, by umowa wynajmu samochodu była w pełni zrozumiała, jeżeli jednak jakiś fragment budzi Twoje wątpliwości- poproś o pomoc naszego pracownika. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

UMOWA WYNAJMU SAMOCHODÓW W NASZEJ WYPOŻYCZALNI

Umowa wynajmu samochodów , którą podpisujesz z wypożyczalnią jest jedynym i najważniejszym dokumentem, który nadaje Ci prawo do korzystania z wynajmowanego pojazdu. Z tego powodu właśnie, niezwykle ważne jest, aby zawierała wszystkie potrzebne informacje - o wypożyczanym aucie, terminach i opłatach.

Umowa wynajmu samochodów krok po kroku

Wynajem samochodu regulowany jest dokumentem, w którego treści znajdziemy informacje takie jak:

  • dane wynajmowanego pojazdu- marka, model, numer rejestracyjny, pojemność silnika, dodatkowe wyposażenie, rok produkcji
  • data zawarcia umowy wynajmu samochodu oraz termin jej obowiązywania (czas wypożyczenia)
  • podstawowe dane dotyczące najemcy oraz wypożyczalni
  • koszty wynajmu i termin zapłaty
  • dane dotyczące przekazania dokumentów oraz przedmiotów- kluczyków, dowodu rejestracyjnego
  • rodzaj ubezpieczenia, jakim objęty jest wynajmowany pojazd

W zależności od tego, na jaki czas wypożyczasz auto, treść umowy wynajmu może się różnić. Decydując się na wynajem krótkoterminowy wskazany zostaje termin zapłaty z góry, inaczej będzie jeśli wypożyczasz auto na zasadach wynajmu długoterminowego. Wtedy ustalamy wspólnie poszczególne terminy regulowania cząstkowych opłat.

Umowa wynajmu samochodu to szczegółowe informacje o tym, na jakich zasadach odbywa się wypożyczenie auta. Twój podpis będzie więc kluczowym elementem - możesz go złożyć w siedzibie naszej wypożyczalni w Poznaniu lub w innym miejscu odbioru pojazdu.

UMOWA TO TWOJE ZABEZPIECZENIE

Podpisując umowę z naszą firmą, możesz być pewien, że zapewnimy Ci jak najlepsze warunki wynajmu auta. Jeżeli jednak pojawią się jakieś problemy, wypożyczone auto ulegnie stłuczce lub zostanie skradzione- służymy pomocą.

Kompendium umowy wynajmu samochodów

Dzięki podpisanej umowie, możesz być pewien, że zadbamy o każdy aspekt proponowanego przez nas wynajmu auta w opcji krótkoterminowej lub długoterminowej.

Podstawowym warunkiem, którego zobowiązujemy się dopełnić, jest oddanie do Twojej dyspozycji w pełni sprawnego, zatankowanego pojazdu, który posiada stosowne ubezpieczenia. Umowa wynajmu samochodu gwarantuje Ci zabezpieczenie, jeśli auto ulegnie stłuczce lub zostanie skradzione. W dokumencie znajdą się informacje o tym, gdzie zwrócić się z pomocą oraz jaki rodzaj wykupionego ubezpieczenia chroni przed takimi losowymi sytuacjami.

Pamiętaj, by mieć umowę zawsze ze sobą- niespodziewana kontrola drogowa lub weryfikowanie dokumentów poza granicami kraju to sytuacje, kiedy konieczne jest posiadanie ważnego, podpisanego dokumentu.

W naszej wypożyczalni samochodów najkrótszym okresem wypożyczenia auta są 4 godziny.

Czytelna umowa wynajmu samochodów osobowych i dostawczych z naszej wypożyczalni w Poznaniu.

TOP ZADZWOŃ TERAZ