Wynajem mikrobusów w poznaniu na każdą okazję

Wynajem mikrobusów w naszej wypożyczalni samochodów to oferta skierowana dla grup do dwudziestu osób - tyle właśnie pomieści największy pojazd określany tym mianem. Wygodne miejsca do siedzenia, pojemny bagażnik i dodatkowe udogodnienia to elementy, które charakteryzują nasze samochody na wynajem.

Przyjemna jazda

Transport busem to jeden z najwygodniejszych sposobów na podróże po Polsce i Europie. Z naszą wypożyczalnią możesz tanio i wygodnie udać się do celu, nie musząc się martwić o małą ilość miejsca dla pasażerów. Często zwykłe auto osobowe nie wystarcza, a wypożyczenie autokaru to zbyt duży wydatek - wynajem mikrobusów sprawdzi się w takiej sytuacji doskonale.

Wynajem busów Poznań

Gdy samochód osobowy nie wystarcza

Jeżeli posiadasz prawo jazdy kategorii B możesz zdecydować się na bus 9 osobowy, gdzie dziewiąte miejsce zajmuje kierowca. Tego typu pojazdy są najczęściej wybierane przez naszych klientów- nie trzeba posiadać żadnych dodatkowych uprawnień, by móc prowadzić mikrobus. W innych przypadkach, gdy liczba miejsc siedzących przekracza dziewięć, możesz dodatkowo wynająć kierowcę, który posiada wszystkie potrzebne uprawnienia. Niezależnie jednak od wybranej opcji, nasza wypożyczalnia aut w Poznaniu zapewni Ci fachową obsługę i pomoże wybrać mikrobus dostosowany do potrzeb Twoich pasażerów.

Proponowane przez nas mikrobusy poddawane są cyklicznym przeglądom technicznym, są zadbane i dobrze wyposażone- niezależnie od pory roku. Możesz być pewien, że odpowiednio przygotujemy samochód do jazdy- wymieniając sezonowo opony czy udostępniając łańcuchy śniegowe.

Wynajem mikrobusów na okazje i podróże

Oferowane przez nas mikrobusy przydają się w wielu sytuacjach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby naszych klientów są zróżnicowane. Proponujemy pojazdy, które można wykorzystać na kilka sposobów.

Zarezerwuj online

Najczęstszymi powodami, dla których nasi klienci decydują się na wynajem mikrobusów są:

  • wakacje, wyjazdy zagraniczne, zorganizowane podróże w większych grupach
  • szkolenia, integracje i transport wspólników biznesowych do siedziby firmy
  • transfery na lotnisko
  • prowadzona działalność, wymagająca regularnego przewozu pracowników w miejsce docelowe
  • imprezy okolicznościowe - komunie, wesela, wieczory panieńskie

Znajdujące się w naszej flocie mikrobusy mają nowoczesny wygląd, wyposażone są w klimatyzację oraz inne udogodnienia- mogą więc idealnie sprawdzić się zarówno w celach biznesowych jak i prywatnych. Są uniwersalne i zarazem dopasowane do potrzeb różnych użytkowników. Oprócz odpowiedniego stanu technicznego, dbamy również o ich wygląd - mikrobus, jako pojazd firmowy przewożący gości z lotniska czy na konferencje musi dobrze się prezentować.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jaką jest przewóz osób w Poznaniu i współpracy przy organizacji transportu dla grup zorganizowanych oraz osób indywidualnych.

Opcja wynajmu mikrobusów skierowana jest do klientów ceniących jakość obsługi, nowy tabor busów i autokarów oraz przystępne ceny

TOP ZADZWOŃ TERAZ