Odbiór
Zwrot

Poznań Oddział

  • Głogowska 58, 61-750 Poznań
  • 504 270 985
  • biuro@poznanwypozyczalnia.pl

Samochody bez limitu kilometrów

Zapoznaj się z ofertą aut

Wypożyczaj online

Aktualne promocje

Odwiedź naszą wypożyczalnie

Znajdź oddział

Wypożyczalnia samochodów Poznań Chwaliszewo

Sprawdzona wypożyczalnia samochodów w Poznaniu

Myślisz o wspólnym prowadzeniu pojazdu? Możesz chcieć dodać dodatkowego kierowcę do wynajmowanego samochodu. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o dodawaniu dodatkowych kierowców.

Jeśli zamierzasz dużo jeździć, zawsze dobrze jest mieć możliwość dzielenia się przebytą trasą z kimś innym. Tylko jeden z Was będzie "głównym kierowcą", ale dodanie "dodatkowych kierowców" jest dość proste.

Dodatkowy kierowca

W większości przypadków można dodać do trzech dodatkowych kierowców na samochód - czasami nawet więcej. Kto jest głównym kierowcą? Głównym kierowcą jest osoba, która jest prawnie odpowiedzialna za samochód i która podpisuje umowę (zazwyczaj zwaną umową najmu). Zazwyczaj jest to osoba, która dokonała rezerwacji.

Kto może być dodatkowym kierowcą?

Wypożyczalnia samochodów Poznań określa te zasady w regulaminie. Limit wiekowy i posiadania prawa jazdy są takie same jak w przypadku głównego kierowcy. Każdy kierowca musi mieć co najmniej 21 lat i posiadać pełne prawo jazdy przez co najmniej dwa lata.

Jak dodać dodatkowego kierowcę?

To zależy od tego, z kim dokonujesz rezerwacji. Czasami można dodać dodatkowych kierowców, gdy rezerwujesz online lub gdy trafiasz do punktu wynajmu auta w Poznaniu.

Jeśli dokonujesz rezerwacji bezpośrednio w wypożyczalni samochodów, możesz by poproszony o zapłatę za dodatkowych kierowców podczas dokonywania rezerwacji. W naszej ofercie znajdziesz:

  • krótkoterminowy wynajem auta
  • długoterminowy wynajem auta

Każdy dodatkowy kierowca będzie musiał być przy podpisywaniu umowy na wynajem auta. Będą oni również potrzebowali prawa jazdy. Tylko główny kierowca podpisze umowę najmu, ale zostaną do niej dodane nazwiska i inne dane wszystkich dodatkowych kierowców.

 

Po rozpoczęciu wynajmu

Możesz dodać dodatkowego kierowcę, nawet jeśli masz już wynajęty samochód. Zadzwoń do obsługi punktu wydania (powinieneś znaleźć ich numer na umowie), aby sprawdzić, czy jest to możliwe. Jeśli tak jest, główny kierowca i dodatkowy kierowca będą musieli udać się do Punktu obsługi Klienta, aby okazać swoje prawa jazdy oraz uiścić wszelkie opłaty.

Poznań wypożyczalnia samochodów

TOP ZADZWOŃ TERAZ