Odbiór
Zwrot

Poznań Oddział

  • Biskupińska 38, 61-101 Poznań
  • 691 776 049
  • biuro@poznanwypozyczalnia.pl

Samochody bez limitu kilometrów

Zapoznaj się z ofertą aut

Wypożyczaj online

Aktualne promocje

Odwiedź naszą wypożyczalnie

Znajdź oddział

Wypożyczalnia samochodów Poznań Chwaliszewo

Wszechstronny wynajem aut

Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu to wspaniałe marki, które dają podróżnym w wszystko, czego potrzebują przy wynajmie samochodu. Jesteśmy pierwszym wyborem dla osób podróżujących służbowo, które preferują wygodę wynajmu w pobliżu biura lub domu, a jednocześnie korzystają z bardzo konkurencyjnych stawek. Częste wypożyczanie samochodu z lotniskach z nami nie zawiedzie ze względu na szybkość i wybór, który oferujemy. Klienci korporacyjni mogą również zarabiać u nas punkty. Bez względu na który wynajem się zdecydujesz  otrzymuje świetną obsługę, dobra cenę i wygodę. Wypożyczalnia samochodów Poznań najbardziej wszechstronne na rynku rozwiązanie do wynajęcia auta.

Wypełnij poniższy formularz, a my chętnie porozmawiamy z Tobą o Twoich potrzebach w zakresie wynajmu samochodu.

Tuż za rogiem

Wykorzystaj w pełni możliwości Wypożyczalni samochodów z Poznania obejmującą samochody osobowe, samochody dostawcze i busy. Odwiedź jedna z naszych lokalizacji:

  • wypożyczalnia samochodów z lotniska Ławica Poznań
  • wypożyczalnia samochodów z dworca Poznań Wilda
  • wynajem w pozostałej lokalizacji Poznania

Efektywność działania twoim celem.

Konkurencyjne ceny

Dostosuj swój program wynajmu auta tak, aby obejmował tylko te usługi i pojazdy, których potrzebujesz, umożliwiając Ci zarządzanie kosztami. Zarządzanie kontem lokalnym. Współpracuj z dedykowanym opiekunem klienta, aby dostosować potrzeby w zakresie wynajmu i odpowiednio dobrać Twój program.

 

Poznań wypożyczalnia samochodów

TOP ZADZWOŃ TERAZ