Praktyczne wskazówki przy wynajmie samochodu

Praktyczne wskazówki przy wynajmie samochodu, profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie to coś, dzięki czemu możemy spełniać Twoje potrzeby w kwestii wypożyczania auta. Wynajem samochodu w naszej wypożyczalni to gwarancja bezpiecznej jazdy i atrakcyjnych cen– dowodem na to są w pełni usatysfakcjonowani klienci wyjeżdżający z bram naszego punktu.

Głównym celem, działalności Wypożyczalni samochodów Poznań jest satysfakcja i bezpieczeństwo klientów. Biuro Obsługi Klienta pomoże dobrać właściwy model pod względem kosztu i praktyczności do Twoich potrzeb.

Wynajem samochodów

Umowa i ubezpieczenie dobrane pod kątem Twoich potrzeb

Umowa i ubezpieczenie dobrane pod kątem Twoich potrzeb i przygotowana przez nas, zawierają wszystkie niezbędne informacje dla użytkowników. Warunki wypożyczania aut są dobierane do Twoich potrzeb – czas wynajmu, limit kilometrów czy wyposażenie samochodu.
Jeżeli odwiedzasz naszą wypożyczalnię samochodów, warto skonsultować z obsługą wszystkie kwestie dotyczące najmu. Nasi pracownicy pomogą wybrać auto, którego wypożyczenie nie kosztuje wiele, a gwarantuje satysfakcję oraz bezpieczną jazdę. Mamy dla Ciebie przygotowane również pakiety standardowych i dodatkowych ubezpieczeń, na przykład od kradzieży czy wypadku. Oferta ta dotyczy nie tylko samochód osobowych, ale również aut dostawczych oraz mikrobusów, które udostępniamy naszym klientom.

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego jeśli wybierzesz wynajem busa z kierowcą, przedstawimy Ci odpowiednią dokumentację potwierdzającą uprawnienia pracownika.

Wynajem aut w Poznaniu

Wynajem samochodu o różnym przeznaczeniu różnym przeznaczeniu

Wynajem samochodu o różnym przeznaczeniu, gdy każdy z oferowanych przez Wypożyczalnię samochodów Poznań pojazdów poddajemy regularnym przeglądom technicznym, aby zapewnić bezpieczną jazdę w dozwolonych warunkach. Oprócz tego możemy wyposażyć Twoje auto w dodatkowe elementy takie jak foteliki dziecięce, łańcuchy śniegowe czy bagażnik na rowery. Wystarczy jedynie zapytać obsługę o dostępność wybranego wyposażenia.

Jeżeli decydujesz się na wynajem samochodu w naszej wypożyczalni, możesz wybierać spośród pojazdów o zróżnicowanym wyposażeniu i różnej klasie. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz wypożyczyć:

  • samochody osobowe, miejskie o standardowym wyposażeniu, umożliwiające wygodną podróż do pracy lub wykorzystywane jako auto zastępcze
  • busy i mikrobusy na wspólne wyjazdy na szkolenia lub do wynajęcia na wycieczki
  • samochody dostawcze do użytku dla firm lub klientów planujących przeprowadzkę
  • pojazdy luksusowe, auta wysokiej klasy- na spotkanie biznesowe czy imprezy okolicznościowe

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni samochodów w Poznaniu.

Na życzenie klienta podstawiamy auta pod wskazany adres.

Wynajem samochodu trzy kroki

Zadzwoń! WYBIERZ AUTO! Gwarancja!

Działamy dla Ciebie

Profesjonalna obsługa oraz idealny stan techniczny pojazdów to coś, co możemy zagwarantować naszym klientom, decydującym się na wynajem samochodów . Wypożyczalnia działa przede wszystkim dzięki zainteresowaniu klientów, dlatego właśnie dobór pojazdów zasilających naszą flotę odbywa się w oparciu o potrzeby kierowców.

  • Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta lub zarezerwuj online.
  • Posiadamy samochody cenionych marek na rynkach światowych. Przekonaj się sam.
  • Gwarancja zadowolenia Klientów, decydujących się na wynajem samochodu w naszej wypożyczalni
TOP ZADZWOŃ TERAZ