cennik Wynajem aut

Poznań

Cennik wynajem aut Poznań komu?

Cennik wynajem aut Poznań komu? Oferta wynajmu krótkoterminowego skierowana jest do różnego rodzaju klienta. Może to być np. osoba prywatna, biznesmen lub przedsiębiorstwo. Każdy, kto potrzebuje wynająć sprawny technicznie samochód z ważnymi przeglądami serwisowymi i pełnym pakietem ubezpieczeń na krótki okres czasu, może skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów Poznań.

Cennik wynajem aut Poznań komu?

Z naszej usługi wypożyczalni samochodów najczęściej korzystają:

 • Osoby prywatne, które na skutek awarii lub wypadku utraciły możliwość korzystania z własnego pojazdu i potrzebują wypożyczyć auto zastępcze np. na kilka dni.
 • Turyści przyjeżdżający do Krakowa i chcący komfortowo i wygodnie zwiedzać Małopolskę
 • Osoby nieposiadające własnego środka transportu, które nagle są zmuszone do poruszania się samochodem
 • Firmy zatrudniające pracowników sezonowych, które zazwyczaj zainteresowane są wynajmem busa do przewozu osób
 • Przedsiębiorstwa, zmniejszające koszty związane z utrzymaniem własnej floty pojazdów
 • Firmy organizujące wyjazdy integracyjne
 • Placówki zajmujące się organizacją wypoczynku dzieci i młodzieży
 • Rodziny potrzebujące wynająć wygodny i komfortowy samochód na wakacje
>>

Wypożyczalnia samochodów Poznań, gwarancją profesjonalnej usługi wynajmu krótkoterminowego

Nasza wypożyczalnia ceni każdego klienta i stara się spełnić wszelkie wymagania osób wynajmujących samochody. Korzystając z usługi wynajmu krótkoterminowego, możesz mieć pewność, że udostępnimy Ci sprawne auto, w dokładnie ustalonym czasie i miejscu oraz, że będziemy Ci służyć pomocą przez 24 godziny na dobę.

Wszystkie nasze samochody są ubezpieczone, więc nie zaskoczy Cię żadna nieprzewidziana sytuacja. Ponadto szanujemy czas swoich klientów, dlatego zapewniamy, że proces wynajmu auta przebiegnie szybko i sprawnie.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wynająć samochód na jeden dzień czy na miesiąc, zostaniesz profesjonalnie obsłużony przez naszych pracowników i otrzymasz wszechstronną pomoc i atrakcyjną ofertę cenową.

Przyjdź do naszej wypożyczalni i przekonaj się, że wynajem krótkoterminowy naprawdę się opłaca.

Wynajem krótkoterminowy – co zyskuję?

Korzyści z wynajmu krótkoterminowego mimo uiszczanej opłaty, często oznaczają po prostu mniejsze koszty. Dzieje się tak np. w przypadku sporadycznej potrzeby używania samochodu i braku konieczności utrzymania własnego samochodu przez cały rok. Ta kalkulacja dotyczy zarówno osób prywatnych jak i firm, które nie muszą ponosić kosztów utrzymania floty pojazdów firmowych. Auta z naszej wypożyczalni zawsze są w doskonałym stanie technicznym i posiadają pełen pakiet obowiązkowych ubezpieczeń.

Inne korzyści to np. możliwość zmiany planów i przedłużenia okresu zawartej umowy wynajmu samochodu, gwarancja otrzymania auta zastępczego w razie awarii, duży wybór różnych modeli pojazdów z naszej floty czy pomoc techniczna dostępna przez całą dobę.

Warto też podkreślić, że decydując się na krótkoterminowy wynajem samochodu, możesz liczyć na maksymalne uproszczenie formalności przy sporządzaniu umowy z naszą wypożyczalnią. Dzięki temu wybrane auto otrzymasz w najkrótszym możliwym czasie.

Umów sie na rezerwację

Wypożyczalnia samochodów Poznań
ul. Lipowa 8b
61-478 Poznań
E-mail: biuro@poznanwypozyczalnia.pl
577 575 060

Więcej o wynajmie

Wynajem busów Poznań

Wynajem krótkoterminowy – to takie proste!

Wynajmij samochód na krótki okres czasu i ciesz się niezależnością. Wynajem krótkoterminowy w Krakowie na korzystnych warunkach.

Wynajem średnioterminowy – dla kogo?

Wynajem średnioterminowy to wypożyczenie samochodu na okres od 1 do 23 miesięcy. Z tej oferty z reguły korzystają małe i średnie firmy, ale zainteresowane są nią również osoby prywatne, które potrzebują stosunkowo szybko i bezproblemowo wynająć samochód na okres nie dłuższy niż 23 miesiące.

Przedsiębiorstwa najczęściej decydują się na tę formę wypożyczenia samochodu, ponieważ:srednioterminowy wynajem aut dla chetnych

 • Zatrudniają nowych pracowników i chcą szybko zapewnić im auta na określony okres czasu
 • Mają w planie zakup nowych pojazdów, ale potrzebują aut przedkontraktowych
 • Poszerzają flotę pojazdów firmowych, lecz nie chcą decydować się na zakup nowych samochodów
 • Realizują sezonowe projekty i potrzebują samochodów tylko na ten czas
 • Nie chcą składać długoterminowych zobowiązań
 • Chcą wypróbować określoną markę samochodu, zanim zdecydują się na jej zakup

To tylko główne powody, skłaniające przedsiębiorców do decyzji o wypożyczeniu samochodu na kilka miesięcy. Oprócz nich, istnieje oczywiście szereg innych, które są wynikiem analizy korzyści i zalet, jakie daje średnioterminowy wynajem pojazdów.
Główną zaletą takiego wynajmu jest możliwość szybkiego pozyskania pożądanych samochodów, bez konieczności ich srednioterminowy wynajem opel corsa i inne osobowezakupu. Warto podkreślić, że cena takiej usługi jest zbliżona do wynajmu długoterminowego, lecz wszelkie formalności i procedury są znacznie uproszczone. Cechą charakterystyczną, jest też duża elastyczność w ramach zawartej umowy, którą można przedłużać, co wpływa na obniżenie kosztów.

Klient wypożyczający samochód na okres kilku lub kilkunastu miesięcy, nie musi martwić się o serwis pojazdu i ubezpieczenie, gdyż nasza wypożyczalnia zapewnia to w ramach wynajmu. Ponadto, dbamy o dostarczenie odpowiednich do pory roku opon, a w razie niespodziewanej awarii, gwarantujemy samochód zastępczy.

Warto też podkreślić, że ostateczną cenę wynajmu średnioterminowego za każdym razem ustalamy indywidualnie, biorąc pod uwagę długość trwania umowy, przewidywany limit kilometrów i markę samochodu.
Jeśli chcesz, aby Twoja firma prężnie się rozwijała, a boisz się ryzyka finansowego związanego z dużymi inwestycjami wynajem samochodu srednioterminowy do jazdy prywatnejw zakup floty pojazdów firmowych, zastanów się nad ofertą wynajmu średnioterminowego.

Wypożyczając auto na okres od 1 do 23 miesięcy w naszej firmie, masz pewność, że razem z pojazdem otrzymasz szeroki pakiet dodatkowych korzyści, takich jak pełne ubezpieczenie pojazdu, serwis i pomoc techniczną przez całą dobę, auto zastępcze w razie awarii oraz odpowiednie ogumienie. Poza tym, pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na zakup samochodów, dzięki usłudze wynajmu średnioterminowego możesz zainwestować w rozwój swojej firmy. Jeśli Twoje potrzeby i oczekiwania ulegną zmianie, zawsze możesz wymienić pojazd na inny model lub zakończyć umowę.

Dajemy Ci szereg elastycznych rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła korzystać z nowoczesnej floty pojazdów na dogodnych warunkach. Nasza oferta to wiele, różnorodnych marek samochodów, które sprawdzą się zarówno przy prowadzeniu działalności usługowej jak i handlowej czy kurierskiej.

Wynajem średnioterminowy sprzyja rozwojowi małych i średnich firm. Otwierasz własną działalność gospodarczą? Skorzystaj z oferty średnioterminowego wynajmu aut.

Wynajem średnioterminowy w poznańskiej wypożyczalni aut, gwarancja sukcesu Twojej firmy.

Długoterminowy wynajemDługoterminowy wynajem nowoczesnych samochodów w naszej wypożyczalni.

Rozwijaj swój biznes – my zajmiemy się flotą Twoich pojazdów firmowych. Wynajem długoterminowy korzystną alternatywą dla zakupu własnych samochodów.

TOP ZAREZERWUJ