Wynajem busów szybki i tani w Poznaniu

Wynajem busów to jeden z najczęściej wybieranych punktów oferty wypożyczalni. Do dyspozycji masz naszych doświadczonych kierowców i pojemne, nowoczesne busy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz busa na wycieczkę czy dla swoich pracowników, znajdziemy najlepszy model i dopasujemy odpowiednią ofertę.

Korzystny wynajem

Idąc naprzeciw potrzebom naszych klientów, postanowiliśmy umieścić w naszej ofercie bogatą flotę busów i mikrobusów. Często poszukuje się pojemnego auta na wakacje lub dla pracowników udających się do pracy sezonowej za miastem - bus do wynajęcia staje się idealnym rozwiązaniem.

Proponowany przez nas wynajem busów, to oferta skierowana przede wszystkim do:

  • instytucji oświatowych- szkół, domów kultury
  • osób prywatnych i turystów potrzebujących transportu na wakacje
  • firm, szukających wygodnego przewozu dla pracowników
  • muzyków, aktorów, sportowców i innych grup zorganizowanych

Sytuacji, w których może być Ci potrzebny bus jest mnóstwo- począwszy od zwykłej wycieczki w większym gronie aż po transport gości weselnych na przyjęcie. W naszej flocie znajdzie pojazdy, które nadają się zarówno na rekreacyjne wypady jak i na bardziej oficjalne wyjazdy, na przykład podróże biznesowe.

Wynajem busów Poznań

Konkurencyjny wynajem

Nasza wypożyczalnia w Poznaniu proponuje nowoczesne mikrobusy, o bogatym wyposażeniu. Szerokie miejsca siedzące, klimatyzacja, sprzęt audio i video, to tylko niektóre z udogodnień, jakie znajdziesz w naszych pojazdach.

Nowoczesne pojazdy, które zasilają naszą flotę, to reakcja na potrzeby klientów naszej wypożyczalni w Poznaniu. Wynajem busów na podróż to ekonomiczne, komfortowe i niedrogie rozwiązanie - w połączeniu z oferowanymi pojazdami o najwyższym standardzie, gwarantuje udaną i bezpieczną podróż do celu.

Stałym klientom oferujemy atrakcyjne Promocje, a nowym klientom Last Minute i Rabaty.

Bezpieczny wynajem

Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Jeśli decydujesz się na wynajem busa osobowego dla szkoły lub innej placówki oświatowej, możesz być pewien, że zapewnimy małym pasażerom bezpieczną podróż z wykwalifikowanym kierowcą. Tak samo zatroszczymy się również o innych klientów, wybierających wynajem busów na wakacje czy dla gości.

Nasze busy poddawane są regularnym przeglądom technicznym, które są odpowiednio dokumentowane. Możesz również poprosić o przeprowadzenie kontroli przed podróżą- policjant sprawdzi stan techniczny pojazdu i uprawnienia kierowcy. Podróż zadbanym i w pełni sprawnym busem będzie samą przyjemnością dla pasażerów.

Możesz wypożyczyć busa z kierowcą lub samemu prowadzić pojazd- wszystkie szczegóły omówisz w naszym punkcie, przez internet lub telefonicznie. Kompetentna obsługa odpowie na Twoje pytania i przedstawi korzystną, niedrogą ofertę. Skontaktuj się z nami.

Jeśli potrzebujesz transportu na ślub, na konferencję firmową lub prywatną wycieczkę - trafiłeś świetnie

Wybierz wynajem busa, jesteśmy do Twojej dyspozycji w Poznaniu.

TOP ZADZWOŃ TERAZ