Wybierz najlepszy samochód na wakacje z naszej wypożyczalni

Poszukując idealnego środku transportu na urlop, warto zwrócić uwagę na opcje wynajmu pojazdu. Samochód na wakacje lub ferie to wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę, dzięki której spędzisz udany urlop w kraju czy za granicą.

Choć nasza wypożyczalnia samochodów specjalizuje się w branży turystycznej, niejeden klient skorzystał już z naszych usług, aby wybrać się w fascynującą podróż po Polsce lub Europie. Zorganizowanie transportu to jeden z najważniejszych punktów podczas planowania urlopu, a dzięki nam możesz w tej kwestii wiele zaoszczędzić.

Z naszą pomocą wybierzesz najlepsze auto na długą podróż czy wygodny samochód na ferie z dużym bagażnikiem. Udostępniamy również dodatkowe wyposażenie takie jak foteliki dziecięce lub bagażniki na rowery.

Aby udać się na urlop, wystarczy wybrać pojazd w naszym punkcie i podpisać umowę. Możesz wybrać się za granicę lub upoważnić inne osoby do prowadzenia wynajętego samochodu - wszystko to, wymaga jedynie krótkiego zapisu w dokumencie i można ruszać w drogę.

Wynajem auta na wakacje

Samochód na wakacje z wypożyczalni to nowoczesne i niedrogie rozwiązanie, na które coraz chętniej decydują się klienci, którzy nie posiadają własnego auta lub wybierają się na urlop w większym gronie. Wypożyczając auto masz do dyspozycji:

  • dowolny model samochodu, począwszy od rodzinnego combi po mikrobusy
  • pojemny bagażnik, który zmieści mnóstwo bagaży
  • w pełni sprawny pojazd o odpowiednim wyposażeniu np. GPS, CB radio
  • pomoc techniczną w razie stłuczki i pełny pakiet ubezpieczeń na podróż

Samochód na wakacje Poznań

Kiedy możesz skorzystać z wynajmu na ferie?

Wypożyczając auto w naszym punkcie w Poznaniu możesz udać się, gdzie tylko dusza zapragnie. Jedyne co ogranicza w niewielkim stopniu, to limit kilometrów lub termin obowiązywania umowy wynajmu.

Samochód na ferie, to nie tylko dalekie podróże za granicę i drugi koniec Polski. Wielu z naszych klientów wybiera nasze usługi, by wygodnie pozwiedzać okolice Poznania bądź udać się na weekend za miasto. W związku z tym, że na poznański port lotniczy przybywa coraz więcej turystów, wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem auta z lotniska- szybki i bezpieczny dojazd do centrum jest gwarantowany. Jeśli mieszkasz za granicą i odwiedzasz nasze miasto, możesz wynająć samochód na ferie i odebrać go z parkingu przy lotnisku.

Nasza wypożyczalnia pomoże Ci spędzić wymarzony urlop w dowolnym miejscu. Wynajmując samochód na wakacje lub ferie w naszym punkcie możesz być pewien, że znajdziemy dla Ciebie komfortowy i bezpieczny pojazd na podróż - na kilka dni lub tygodni.

Wypożycz samochód na wakacje i ferie zimowe

Dlaczego z samochodem na ferie możesz dojechać znacznie dalej? Atrakcyjne ceny nowych aut w naszej wypożyczalni samochodów Poznań.

Samochód z wypożyczalni na wakacje udanym pomysłem na urlop.

TOP ZADZWOŃ TERAZ