Usługi transportowe

Usługi transportowe w naszym punkcie w Poznaniu, to szeroko pojęty przewóz rzeczy oraz osób. Nasze ekonomiczne i nowoczesne samochody, doświadczeni kierowcy i dopasowana do indywidualnych potrzeb oferta sprawiają, że transport może być znacznie łatwiejszy, szybszy i tańszy zwłaszcza korzystając z propozycji wynajmu długoterminowego.

Usługi transportowe tanie, szybkie i bezpiecznie - w Poznaniu

Jako wypożyczalnia i firma transportowa w jednym, staramy się wyjść naprzeciw potrzebom klientów i zapewnić im kompleksowe usługi z zakresu przewozu mienia czy pasażerów. W związku z tym, że wymagania bywają zróżnicowane, mamy w swej flocie kilka typów pojazdów przeznaczonych ściśle na usługi transportowe.

Usługi transportowe Poznań

Wydajnie i wielofunkcyjnie

Usługi transportowe w różnej formie

Wybór odpowiedniego pojazdu do przewozu uzależniony jest przede wszystkim od tego co lub kogo transportujemy. Podstawowymi punktami naszej oferty są:

  • samochody dostawcze- do przewozu mebli, sprzętu, wyposażenia biur, towaru
  • busy- do transportu osobowego i bagażowego na wycieczki, integracje, szkolenia
  • auta osobowe typu kombi, van gwarantujące bezpieczną podróż z liczną rodziną
  • pojazdy luksusowe- do przewozu osób na imprezy okolicznościowe, ważnych współpracowników biznesowych

Odwiedzając nasz punkt możesz szczegółowo zapoznać się z ofertą dotycząca pojazdów, a my pomożemy wybrać ten, który będzie najlepszy na daną okazję czy do do przewozu konkretnych rzeczy.

Nasza wypożyczalnia samochodów w Poznaniu to miejsce, które odwiedzają zarówno klienci prywatni jak i firmy potrzebujące aut dostawczych na dłużej. Dzięki temu, że regularnie uzupełniamy posiadaną flotę, każdy znajdzie odpowiedni pojazd dla siebie. Zapraszamy do skorzystania z promocji i dołączenia do nas na Facebooku.

Ekonomicznie i korzystnie

Kierowca zadba o Twój bagaż

Decydując się na usługi transportowe, masz do wyboru kilka opcji. Możesz jedynie wypożyczyć odpowiedni samochód na przeprowadzkę, wakacje czy dla firmy bądź dodatkowo wynająć auto z kierowcę.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia samochodów zatrudnia jedynie doświadczonych i kompetentnych pracowników, z którymi możesz liczyć na udaną i bezpieczną podróż. Umiejętności kierowcy są kluczowe, gdy przewóz dotyczy delikatnych rzeczy lub sprzętu- trudno przewieźć je szybko i bez żadnych uszkodzeń, kiedy drogi są nierówne i nie sprzyjają warunki pogodowe. W takich sytuacjach, korzystniej jest zdać się na doświadczenie profesjonalnego kierowcy, który doskonale wie co robić i jak prowadzić auto w niesprzyjających warunkach.

Oferowane przez nas usługi transportowe to połączenie bezpiecznego, szybkiego i niedrogiego przewozu, który nie wymaga zbyt wielu formalności. Wybierając dodatkowo kierowcę, zwiększasz szansę na udany przewóz osób i nie musisz przejmować się, czy sam posiadasz odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje.

Każdego dnia służymy naszym klientom i przygotowujemy dla nich nowe, korzystne rozwiązania. Usługi transportowe świadczymy głównie na terenie Poznania i okolic, jednak jeśli potrzebujesz auta z kierowcą, na przykład na przeprowadzkę do innego miasta, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

W ofercie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego gwarantujemy najniższe ceny na rynku.

Skorzystaj z propozycji wynajmy samochodu z kierowcą i elastycznie wykorzystaj swoje możliwości.

TOP ZADZWOŃ TERAZ