Odbiór
Zwrot

Poznań Oddział

  • Łużycka 54, 61-616 Poznań
  • 691 776 049
  • biuro@poznanwypozyczalnia.pl

Samochody bez limitu kilometrów

Zapoznaj się z ofertą aut

Wypożyczaj online

Aktualne promocje

Odwiedź naszą wypożyczalnie

Znajdź oddział

Wypożyczalnia samochodów Poznań Chwaliszewo

Długoterminowy wynajem aut

Długoterminowy wynajem samochodów rekomendujemy przedsiębiorcom, którzy nie chcą płacić wysokich rat leasingu. Odział wypożyczalni aut w Poznaniu posiada atrakcyjne ceny na bogato  wyposażone samochody. Zamów samochód online i ciesz się z atrakcyjnego wynajmu.

Krótkoterminowy wynajem samochodów

Ludzie są często zaskoczeni, gdy nie otrzymują dokładnie tego samego samochodu, który zarezerwowali. Dzieje się tak dlatego, że wypożyczalnie umieszczają samochody w grupach (zwanych również klasami lub kategoriami), a nie wynajmują konkretne marki i modele.

Więc kiedy wybierasz samochód do wynajęcia, tym, co naprawdę rezerwujesz, jest samochód w tej samej grupie, co model, którego szukasz. Dlatego też obok marki i modelu zazwyczaj widnieją słowa "lub podobne".

W Europie i wielu innych częściach świata większość wypożyczalni samochodów stosuje tę samą klasyfikację (zwaną ACRISS lub SIPP code) do klasyfikowania swoich samochodów według grup.

Większość europejskich wypożyczalni samochodów oferuje samochody z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, więc możesz wybrać, które z nich preferujesz podczas rezerwacji. W Europie, ponieważ większość samochodów ma ręczną skrzynię biegów, wynajem automatycznej skrzyni biegów często kosztuje nieco więcej.

Umowa i regulamin wynajmu

Dowiedz się, jak długo trzeba jeździć, aby wynająć samochód. Kiedy możesz wynająć samochód zależy od tego, jak długo posiadasz pełne prawo jazdy, jak również od wieku. Odkryj, co musisz wiedzieć, aby wyruszyć w drogę. W przypadku nie spełnienia powyższych warunków oferujemy opcję:

  • wynajem samochodu z kierowcą,
  • poproszenie znajomego o wsparcie w podróży.

Zazwyczaj możesz wynająć samochód, gdy tylko masz 21 lat i posiadasz prawo jazdy od co najmniej dwóch lat. W niektórych krajach, takich jak Hiszpania, można nawet wypożyczyć samochód od 18 roku życia. To zależy w dużej mierze od kraju, w którym wynajmujesz samochód i od wybranej firmy wynajmującej samochód.

Wypożyczalnie samochodów w Poznaniu wyznaczają minimalny limit wiekowy dla swoich Klientów, ponieważ młodsi kierowcy są mniej doświadczeni i mają większe ryzyko, że coś pójdzie nie tak. Młodzi kierowcy zgłaszają więcej roszczeń ubezpieczeniowych i te roszczenia są zazwyczaj droższe.

Jak długo muszę posiadać prawo jazdy?

Niezależnie od wieku, aby móc wynająć samochód, zwykle będziesz musiał posiadać pełne prawo jazdy przez co najmniej dwa lata. Jeśli posiadasz prawo jazdy tylko przez rok, nadal możesz mieć możliwość otrzymania małego wypożyczonego samochodu. To zależy od tego, gdzie wynajmuje się samochód i z której firmy wynajmującej korzystasz.

Poznań wypożyczalnia samochodów

TOP ZADZWOŃ TERAZ