Odbiór
Zwrot

Poznań Oddział

  • Szarych Szeregów 54, 61-462 Poznań
  • 691 776 049
  • biuro@poznanwypozyczalnia.pl

Samochody bez limitu kilometrów

Zapoznaj się z ofertą aut

Wypożyczaj online

Aktualne promocje

Odwiedź naszą wypożyczalnie

Znajdź oddział

Wypożyczalnia samochodów Poznań Chwaliszewo

Tani wynajem aut Poznań

Wypożyczalnia samochodów Poznań –atrakcyjna oferta! To najlepszy sposób na sprawne poruszanie się po Poznaniu. Co chciałbym wiedzieć, kiedy pierwszy raz wynajmujesz samochód? Jak każde nowe doświadczenie, wynajęcie samochodu po raz pierwszy może być ekscytujące - i trochę zniechęcające. Dowiedz się, o czym inni kierowcy chcieliby wiedzieć, zanim po raz pierwszy wypożyczyli samochód, abyś mógł cieszyć się całą wolnością bez kłopotów.

Wypożyczaj na wakacje!

Bezpieczeństwo i spokój to jest to czego każdy potrzebuje na wakacjach. Nasza oferta wynajmu samochodów posiada podstawową ochronę, zawsze warto sprawdzić, co jest w jej zakresie przed wyjazdem samochodem. Możesz wykupić dodatkowe ubezpieczenie, jeśli chcesz mieć pełniejszą ochronę.

Jeśli Twój lot opóźnił się o 3 godziny, powiadom wypożyczalnię o tym fakcie. Wypożyczalnia samochodów z lotniska Ławica w Poznaniu w innym przypadku będzie mogła anulować Twoją rezerwację. Podanie numeru lotu może być przydatne, jeśli lot jest opóźniony.

 

Formularz rezerwacji

Minimum formalności i czytelna umowa.  Wynajem samochodów prosty i komfortowy. Wybierz miejsce odbioru, date, model samochodu i dodatki. W razie pytań skontaktuj się z nami, jeśli nigdy wcześniej nie rezerwowałeś samochodu z wypożyczalni. Kiedy wynajmuje się samochód, nie rezerwuje się konkretnego pojazdu. Zamiast tego wybierasz dowolny samochód z grupy pojazdów podobnej wielkości, dlatego przy każdym samochodzie mówi "lub podobny". Jeśli dokonujesz rezerwacji online, powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z potwierdzeniem i/lub voucher z instrukcją, jak odebrać samochód. Są tam informacje na temat nazwy wypożyczalni aut, jak znaleźć punkt wynajmu oraz lokalny numer telefonu w przypadku, gdybyś potrzebował skontaktować się z wypożyczalnią.

Zajrzyj do nas

Jeśli planujesz długą podróż po Poznaniu proponujemy skorzystanie z opcji:

  • wynajem aut bez limitu kilometrów
  • wynajem długoterminowy auta

Z nami wynajem samochodów się opłaca. Jeśli nie jesteś pewien, który wybór będzie dla Ciebie najlepszy. Zadzwoń nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje wątpliwości.

Poznań wypożyczalnia samochodów

TOP ZADZWOŃ TERAZ