Odbiór
Zwrot

Poznań Oddział

  • Kraszewskiego 56, 61-501 Poznań
  • 691 776 049
  • biuro@poznanwypozyczalnia.pl

Samochody bez limitu kilometrów

Zapoznaj się z ofertą aut

Wypożyczaj online

Aktualne promocje

Odwiedź naszą wypożyczalnie

Znajdź oddział

Wypożyczalnia samochodów Poznań Chwaliszewo

Atrakcyjny wynajem auta w Poznaniu

Czym jest "okres zimowy" w wypożyczalni samochodów? Zimowanie to dodanie opon zimowych, łańcuchów śniegowych lub pokrowców śnieżnych do wynajmowanego samochodu. Pakiet zimowy ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa Tobie, Twoim pasażerom i samochodowi w miejscach ośnieżonych lub oblodzonych. W naszej ofercie możesz wynająć auta:

  • osobowe
  • dostawcze
  • busy
  • samochody luksusowe
  • samochody z kierowcą
  • auto zastępcze

Pakiet zimowy jest obowiązkowy, a w naszej wypożyczalni samochodów jest bezpłatny. Wszystko to zależy od pory roku kiedy wynajmuje się samochód.

Przewóz osób

Wypożyczalni samochodów w Poznaniu do doskonała oferta osobom, które podróżują w grupie zorganizowanej. Wynajmij jedno auto i ciesz sie z uroków wspólnych podróży.

Podróż autem zimą

Skąd będę wiedzieć, czy potrzebuję pakietu zimowego? Jeśli podróżujesz gdzieś w zimie i nie jesteś pewien, czy potrzebujesz pakietu, nie martw się, nie będziesz musiał podejmować decyzji.
Rezerwując samochód do wynajęcia przez Internet, zobaczysz, czy pakiet zima jest wliczony w cenę wynajmu. Jeśli jest to obowiązkowe, prawdopodobnie jest już wliczone w cenę wynajmu. W naszej wypożyczalni samochodów w Poznaniu pakiet zima jest dodawany do twojego wynajmu za darmo.

Jeśli nie jesteś pewien, czy pogoda będzie śnieżna po przyjeździe, nie martw się o to również. Personel biura obsługi w wypożyczalni dobrze zna obszar i będzie wiedział, czego potrzebujesz.

Nasz cel to Twoje bezpieczeństwo

Pakiet zima jest obowiązkowe tam, gdzie normalna jest surowa zima, np. w Zakopanem. W pobliżu ośrodków narciarskich i w górzystych regionach, takich jak Szczyrk.
Jeśli wynajmujesz samochód do podróży w górzyste miejsca, gdzie śnieg i lód są powszechne, Twój samochód zostanie przygotowany na dalszą eskapadę. Gwarantuje to wypożyczalnia aut, ponieważ pakiet zima jest często wymogiem prawnym na zaśnieżonych terenach.

Poznań wypożyczalnia samochodów

TOP ZADZWOŃ TERAZ