Wynajem średnioterminowy – dla kogo?

Wynajem średnioterminowy to wypożyczenie samochodu na okres od 1 do 23 miesięcy. Z tej oferty z reguły korzystają małe i średnie firmy, ale zainteresowane są nią również osoby prywatne, które potrzebują stosunkowo szybko i bezproblemowo wynająć samochód na okres nie dłuższy niż 23 miesiące.

Średnioterminowy wynajem aut

Zalety średnioterminowego wynajmu aut

To tylko główne powody, skłaniające przedsiębiorców do decyzji o wypożyczeniu samochodu na kilka miesięcy. Oprócz nich, istnieje oczywiście szereg innych, które są wynikiem analizy korzyści i zalet, jakie daje średnioterminowy wynajem pojazdów.
Główną zaletą takiego wynajmu jest możliwość szybkiego pozyskania pożądanych samochodów, bez konieczności ich zakupu. Warto podkreślić, że cena takiej usługi jest zbliżona do wynajmu długoterminowego, lecz wszelkie formalności i procedury są znacznie uproszczone. Cechą charakterystyczną, jest też duża elastyczność w ramach zawartej umowy, którą można przedłużać, co wpływa na obniżenie kosztów.

Klient wypożyczający samochód na okres kilku lub kilkunastu miesięcy, nie musi martwić się o serwis pojazdu i ubezpieczenie, gdyż nasza wypożyczalnia zapewnia to w ramach wynajmu. Ponadto, dbamy o dostarczenie odpowiednich do pory roku opon, a w razie niespodziewanej awarii, gwarantujemy samochód zastępczy.

Przedsiębiorstwa najczęściej decydują się na tę formę wypożyczenia samochodu, ponieważ:

  • Zatrudniają nowych pracowników i chcą szybko zapewnić im auta na określony okres czasu
  • Mają w planie zakup nowych pojazdów, ale potrzebują aut przedkontraktowych
  • Poszerzają flotę pojazdów firmowych, lecz nie chcą decydować się na zakup nowych samochodów
  • Realizują sezonowe projekty i potrzebują samochodów tylko na ten czas
  • Nie chcą składać długoterminowych zobowiązań
  • Chcą wypróbować określoną markę samochodu, zanim zdecydują się na jej zakup

Dajemy Ci szereg elastycznych rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła korzystać z nowoczesnej floty pojazdów na dogodnych warunkach. Nasza oferta to wiele, różnorodnych marek samochodów, które sprawdzą się zarówno przy prowadzeniu działalności usługowej jak i handlowej czy kurierskiej.

Wynajem średnioterminow w poznańskiej wypożyczalni aut, gwarancja sukcesu Twojej firmy

Wynajem średnioterminowy sprzyja rozwojowi małych i średnich firm. Otwierasz własną działalność gospodarczą? Skorzystaj z oferty średnioterminowego wynajmu aut.

TOP ZADZWOŃ TERAZ