Odbiór
Zwrot

Poznań Oddział

  • Piłsudskiego 102, 61-246 Poznań
  • 691 776 049
  • biuro@poznanwypozyczalnia.pl

Samochody bez limitu kilometrów

Zapoznaj się z ofertą aut

Wypożyczaj online

Aktualne promocje

Odwiedź naszą wypożyczalnie

Znajdź oddział

Wypożyczalnia samochodów Poznań Chwaliszewo

Wypożyczalnia samochodów Poznań

Oddział wypożyczalni samochodów w Poznaniu świadczy usługi z zakresu wynajmu aut w atrakcyjnej cenie. Oferujemy wynajem samochodów osobowych oraz dostawczych z pakietem ubezpieczenia i możliwością wynajmu dodatków.Wszystkie auta dostępne na wynajem w naszym oddziale w Poznaniu są regularnie serwisowane w najlepszych warsztatach samochodowych.

W Wypożyczalni samochodów Poznań oferujemy:

  • krótkoterminowy wynajem samochodów,
  • długoterminowy wynajem samochodów.

Klientom, którzy wynajmują samochody online gwarantujemy łatwość procesu, czytelność umowy i profesjonalną obsługę Klienta.

Wynajmij auto w atrakcyjnej cenie!

Dla osób planujących wyjazd do Poznania oferujemy wynajem samochodów wiodących marek w atrakcyjnych cenach. Skorzystaj z promocji – szereg aut osobowych wypożyczamy w systemie bez limitu kilometrów. Jeśli nie jesteś pewien swoich planów, zawsze warto wybrać samochód z nieograniczonym przebiegiem, nawet jeśli transakcja jest nieco droższa z góry. Kiedy samochód ma limit kilometrów, jest to wyraźnie określone przy wyborze auta.

Szeroki wybór aut

Wybierz samochód osobowy, dostawczy busa czy vana. Prowadzimy również wynajem aut klasy premium. Wypożyczalnia samochodów pragnie przypomnieć, że opłaty drogowe  takie jak:

  • opłata za parkowanie
  • mandat karny

należą do Twoich zobowiązań, gdy wynajmujesz samochód. Zapłacisz je albo na miejscu, albo wypożyczalnia przekaże Ci tę opłatę później.

Zachęcamy do skorzystania z oferty oddziału wypożyczalni aut w Poznaniu Chwaliszewo!

Bez limitu kilometrów

Jak zapłacisz za paliwo w wynajmowanym samochodzie? To zależy od wybranej przez Ciebie polityki paliwowej - i to zależy od tego, jakie są Twoje plany. W naszej wypożyczalni oferujemy atrakcyjne plany taryfowe. Wejdź na stronę i sprawdź. U nas znajdziesz krótki opis polityki paliwowej w zakresie wynajmu samochodów, więc możesz dokonać właściwego wyboru dla siebie. Tak więc, niezależnie od tego, czy planujesz trzytygodniową podróż przez Poznań, czy dwudniowe wakacje na plaży nad morzem, potrzebujesz polityki paliwowej, która będzie dla Ciebie odpowiednia.

Poznań wypożyczalnia samochodów

TOP ZADZWOŃ TERAZ