Wypożyczalnia samochodów Poznań - Ławica

Każdy, kto choć raz leciał samolotem doskonale wie, że taka podróż to nie tylko czas spędzony na pokładzie, ale tez konieczność dotarcia na lotnisko lub do hotelu czy domu już po wylądowaniu. Często okazuje się, że właśnie zorganizowanie transportu na trasie lotnisko – miejsce zamieszkania jest najbardziej absorbującą częścią podróży. Dobrze, więc wiedzieć, że jeśli kiedykolwiek wylądujesz w Poznaniu, możesz skorzystać z wypożyczalni samochodów z lotniska. Podobnie, jeśli będziesz chciał szybko i sprawnie dostać się na krakowskie lotnisko – również zapraszamy do naszej siedziby.

Wypożyczalnia samochodów z lotniska szansą na udany urlop.

  • Błyskawiczne podstawienie wybranego modelu samochodu na wielopoziomowy parking przed terminalem
  • Wynajem samochodu na lotnisko i odbiór pojazdu przez naszego pracownika z parkingu
  • Szeroki wybór pojazdów do wynajęcia – od niewielkich aut miejskich, przez minibusy do komfortowych limuzyn
  • Możliwość rezerwacji wybranego auta przez 24 godziny na dobę drogą mailową, telefoniczną lub osobiście
  • Minimalne formalności, która załatwisz z naszym pracownikiem przyprowadzającym pojazd
  • Wynajem busa z kierowcą

Wyląduj, wynajmij samochód i ruszaj dalej! Wynajmij komfortowe auto dla swoich gości

Komfort podróży nie tylko w samolocie

Każda podróż dzieli się na wiele etapów i każdy z nich jest w pewien sposób męczący. Ważne jest, by tak zaplanować wyjazd, aby ja najmniej odczuć jego negatywne skutki. Pomocna może tu się okazać nasza wypożyczalnia samochodów z lotniska, oferująca szereg różnych usług związanych z wynajmem aut zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm.

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w usługach dopasowanych do potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie dopasować ofertę do nawet najbardziej wymagających klientów. Skontaktuj się z nami.

Nasze usługi, polecamy szczególnie:

  • Biznesmenom, którzy wynajmując samochód z kierowcą, podczas podróży na lub z lotniska mogą nadal bez przeszkód pracować
  • Zorganizowanym grupom potrzebującym dużego i pojemnego samochodu, który pomieści podróżnych i ich bagaże
  • Osobom, które odbierają swoich gości z lotniska i chcą im zapewnić reprezentacyjny i komfortowy transport do hotelu
  • Rodzinom i osobom indywidualnym, które wybierają się na wakacje i nie chcą zostawiać własnego samochodu na parkingu lotniska

KOMFORT i BEZPIECZEŃSTWO

Każdy, kto zdecyduje się na wynajem auta z naszej wypożyczalni, może mieć pewność, że podróż z lub na lotnisko odbędzie się czystym i sprawnym samochodem z pełnym pakietem ubezpieczeń, a wszelkie formalności zostaną ograniczone do minimum.

Wypożyczalnia samochodów z lotniska, dokłada wszelkich starań, aby jazda naszymi pojazdami odbyła się w komfortowych warunkach i była wspaniałym wstępem do kolejnych etapów podróży.

Poznańska wypożyczalnia samochodów z lotniska Twoim przyjacielem w podróży

W trosce o komfort i zadowolenie naszych klientów, oferujemy kompleksową obsługę podczas transportu do lub z lotniska.

Nasze usługi to nie tylko wynajem samochodu, ale również doradztwo w doborze odpowiedniego modelu pojazdu, pomoc przy załadunku bagażu, możliwość wynajęcia busa z kierowcą (w razie potrzeby będzie to osoba władająca językiem angielskim) czy odbiór samochodu z dowolnego punktu Krakowa.

Turystom przybywającym do Krakowa na dłuższy czas, możemy zaproponować wynajem samochodu bez limitu kilometrów na bardzo dogodnych warunkach. Ponadto każdy samochód możemy doposażyć zgodnie z wymaganiami klienta w dodatkowy sprzęt np. certyfikowane foteliki dla dzieci i niemowląt, bagażnik dachowy czy GPS.

Wypożyczalnia samochodów z lotniska zadba o komfort Twojej podróży na każdym jej etapie, zarówno zanim wsiądziesz do samolotu jak i bezpośrednio po opuszczeniu pokładu. Jeśli chcesz wynająć samochód sprawny, bezpieczny i w atrakcyjnej cenie – przyjdź do nas!

 

TOP ZADZWOŃ TERAZ