Wybierz wynajem busa z kierowcą i odpocznij w podróży

Wieloletnie doświadczenie w pracy w wypożyczalni samochodów nauczyło nas, że dobre auto to nie wszystko, czego potrzebują nasi klienci. W trosce o nich, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o wynajem busa z kierowcą.

Standardowym elementem oferty większości wypożyczalni samochodów jest wynajem aut osobowych i busów. Wynajęcie pojazdu w wielu sytuacjach nie staje się wystarczającym rozwiązaniem, a szczególnie gdy mówimy o wypożyczaniu mikrobusów.

Lata doświadczeń

Jeżeli decydujesz się na wynajem busa z kierowcą, nasza wypożyczalnia w Poznaniu przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Komfort, jaki gwarantują firmy przewozowe jest nieoceniony - nie musisz martwić się o to, czy posiadasz odpowiednie uprawnienia, doświadczenie w jeździe busem i czy znajdzie się ktoś, z kim możesz zamienić się w trakcie jazdy i chwilę odpocząć

Wynajem busów Poznań

Kiedy wybrać wynajem busa z kierowcą?

Największym plusem wynajmu kierowcy z wypożyczalni jest fakt, że nie trzeba szukać takiej osoby wśród przewożonych pasażerów. Jest wiele okazji, podczas których wolelibyśmy zajmować miejsce pasażera, móc odpocząć i zdać się na umiejętności bardziej doświadczonej osoby. Dzięki naszym usługom jest to możliwe. Klienci, odwiedzający nasz punkt zwykle potrzebują busa i kierowcy na:

  • uroczystości- przewóz gości weselnych, uczestników wieczorów panieńskich i kawalerskich
  • wycieczki- szkolne, służbowe, integracyjne
  • transfery na lotnisko- port lotniczy Poznań-Ławica jest znacznie oddalony od centrum

Czasami trudno jest wyłonić osobę, która może pełnić rolę kierowcy, niekiedy pasażerowie nie posiadają odpowiedniego doświadczenia w prowadzeniu większego pojazdu. Choć przewóz osób mikrobusem możliwy jest gdy posiadamy prawo jazdy kategorii B, nie każdy kierowca odważy się prowadzić samochód z wieloma pasażerami, szczególnie na dłuższej, trudnej trasie.

Nasza wypożyczalnia aut w Poznaniu ułatwia znalezienie kierowcy - wynajmując samochód zaproponujemy Ci opcję skorzystania z jego usług w ofercie długoterminowej i krótkoterminowej. Gwarantujemy, że podejdziemy do sprawy profesjonalnie i wrócisz zadowolony z podróży naszym mikrobusem.

Kim są nasi kierowcy?

Zatrudniani przez nas kierowcy to osoby doświadczone, z którymi jazda będzie samą przyjemnością. Zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejsze dla naszych klientów są komfort i bezpieczeństwo.

Udana podróż niekoniecznie jest szybka- istotne jest bezpieczeństwo wszystkich pasażerów i to, aby czuli się dobrze podczas kilkugodzinnej jazdy. Decydując się na wynajem busa z kierowcą, możesz być pewien, że dotrzesz do celu cały i zdrowy. Doświadczenie naszych pracowników to wynik mnóstwa godzin spędzonych za kółkiem auta i profesjonalne kursy. Jeździmy ekonomicznie i płynnie, umożliwiając naszym pasażerom spokojny odpoczynek.

Jeżeli zastanawiasz się na tym, czy lepszy będzie wynajem busa z kierowcą czy bez, skonsultuj się z naszymi pracownikami- pomożemy wybrać najlepszą opcję i udzielimy przydatnych wskazówek. Mamy do dyspozycji zarówno busy wysokiej klasy jak i profesjonalnych kierowców.

Skorzystanie z wynajmu busa z kierowcą spełni Państwa oczekiwania, ponieważ cenimy sobie stałą współpracę z naszymi Klientami.

Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu świadcząca usługi w branży transportowej bezpośrednio związane z przewozem osób busem i mikrobusem.

TOP ZADZWOŃ TERAZ