Odbiór
Zwrot

Poznań Oddział

 • Księcia Mieszka I 105, 61-689 Poznań
 • 691 776 049
 • biuro@poznanwypozyczalnia.pl

Samochody bez limitu kilometrów

Zapoznaj się z ofertą aut

Wypożyczaj online

Aktualne promocje

Odwiedź naszą wypożyczalnie

Znajdź oddział

Wypożyczalnia samochodów Poznań Chwaliszewo

Wynajmij auto w Poznaniu tanio i szybko

W przypadku wynajmu samochodów w Poznaniu nie ograniczamy się jedynie do wsiadania i odjeżdżania. Jesteśmy zaangażowani w dbałość o swoich klientów, nawet jeśli oznacza to pokonanie dodatkowych kilometrów. Oferujemy również wiele dodatkowych usług i opcjonalnych dodatków, w tym:

 • systemy nawigacji GPS,
 • foteliki dla dzieci,
 • możliwość wyjazdu za granicę.

Doskonała obsługa klienta ma na celu ułatwienie i uwolnienie od stresu całego procesu wynajmu samochodu.

Poznań bez tajemnic

Dążymy do tego, aby podróżni mogli skupić się na niezapomnianych wspomnieniach ze swojej podróży, odkrywając wiele wspaniałych atrakcji, które Poznań ma do zaoferowania.
Poznań jest największym miastem województwa wielkopolskiego, a także, regionem, który na przestrzeni wieków stał się ważny historycznie. Jest to klasyczne miasto środkowoeuropejskie, które ma wiele do zaoferowania w zakresie:

 • architektury,
 • zabytków przyrody,
 • kultury,
 • sportu i
 • rozrywki.

Aby właściwie zapoznać się z tym, co miasto ma do zaoferowania, powinieneś zmaksymalizować swoją swobodę i mobilność. Dzięki wypożyczalni samochodów w Poznaniu, która dopasuje się  do Twojego gustu. Jesteśmy zaufanym partnerem przy wynajmie wysokiej jakości samochodów. Nasz dogodnie zlokalizowany oddział na lotnisku pozwoli Ci wyruszyć na właściwą wyprawę! Prowadząc samochód na wynajem, możesz w pełni wykorzystać swój urlop i cieszyć się znacznie lepszym doświadczeniem podczas zwiedzania bogatego i urokliwego polskiego Zachodu.

Ciesz się komfortem

Nasza firma utrzymuje szeroką, nowoczesną flotę samochodów dostępnych do wynajęcia w Poznaniu. Są one dobrze przygotowane, aby pomieścić wielu podróżnych i ich różnorodne plany urlopowe. Rodziny lub większe grupy mogą polegać na bardziej przestrzennych, mocniejszych SUV-ach. Posiadamy również samochody do przewozu osób, aby wygodnie i niezawodnie poruszać się po mieście. Mniejsze zespoły podróżne mogą cieszyć się komfortem i wydajnością modelu premium lub kompaktowego. Samochodu na wynajem do jazdy miejskiej, oferują prędkość i zwinność przy optymalnym zużyciu paliwa. Jeśli komfort i zabawa są najważniejszymi kryteriami, Wypożyczalnia samochodów Poznań oferuje gamę pełnowymiarowych, nowoczesnych pojazdów z wieloma dodatkami. Auta te jeszcze bardziej podnoszą komfort podróży, czyniąc z nich niezapomniane i klasyczne wakacyjne jazdy.

Po wylądowaniu

Po wylądowaniu na lotnisku w Poznaniu, można łatwo nas znaleźć w hali przylotów. Przyjazny i profesjonalny personel obsługi klienta pomoże Ci jak najszybciej dostać się do wynajmowanego pojazdu. Zapewniamy, że nie będziesz musiał tracić czasu. Jeśli nie zarezerwowałeś z wyprzedzeniem samochodu do wynajęcia, nasz personel z przyjemnością dostarczy Ci na miejscu najlepiej pasujący do Twoich potrzeb model. Zanim wyruszysz w drogę, nie zapomnij poprosić pracowników o kilka pomocnych wskazówek i rekomendacji dla osób mających dostęp do informacji poufnych.

Poznań jest starym miastem, które nosi ślady wielu europejskich kultur. Rozpocznij zwiedzanie miasta w na Starym Rynku, i Ratusza z Koziołkami.

Polecamy również Ostrów Tumski w Katedrze pochowani są pierwsi władcy Polski z rodu Piastów.

Rogalowe Muzeum miejsce odpowiednie dla osób w każdym wieku.

Poznań wypożyczalnia samochodów

TOP ZADZWOŃ TERAZ