Oprócz wymienionych zalet wypożyczania samochodów w Poznaniu, mamy dla Ciebie kilka dodatkowych punktów oferty. Dotyczą one sytuacji, gdy Twoje auto zostanie uszkodzone, co może przytrafić się każdemu, niezależnie od umiejętności prowadzenia.

Co jeszcze możemy zaoferować? Wynajem długoterminowy, auto zastępcze i wiele innych

Nasza wypożyczalnia samochodów daje Ci możliwość wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy, gdy zostaniesz poszkodowany podczas kolizji. Nie wiele trzeba, by móc szybko znaleźć się w pojeździe zastępczym- wystarczy spisać protokół i odwiedzić nasz punkt lub zadzwonić. Oprócz tego, jedną z największych zalet jest fakt, że nie musisz martwić się o ubezpieczenie wynajmowanego auta. W umowie znajdziesz wszystkie informacje odnośnie wykupionych polis.

Nie bez powodu twierdzimy, że wynajem aut jest korzystnym rozwiązaniem- przekonaj się sam, odwiedzając nasz punkt w stolicy Wielkopolski.

Co jeszcze możemy zaoferować? Wynajem długoterminowy, auto zastępcze i wiele innych. Oprócz wymienionych zalet wypożyczania samochodów w Poznaniu, mamy dla Ciebie kilka dodatkowych punktów oferty. Dotyczą one sytuacji, gdy Twoje auto zostanie uszkodzone, co może przytrafić się każdemu, niezależnie od umiejętności prowadzenia.

 

wypozyczony samochod z przedsiebiorca w srodku
TOP ZADZWOŃ TERAZ