Dobra wypożyczalnia samochodów w Poznaniu

Poznań jest starym miastem, które nosi ślady wielu europejskich kultur. Rozpocznij zwiedzanie miasta w Ostrowie Tumskim, gdzie znajduje się Poznańska katedra, która pochodzi z X wieku. Następnie udaj się na Rynek Główny, z Ratuszem Starego Miasta, a także kilkoma zapierającymi dech w piersiach kościołami i bazylikami. Brama Poznania, nowoczesne osiągnięcie architektoniczne, które stoi nad multimedialną fontanną, oferuje przyjemne przejście w nowoczesność. Dla miłośników przyrody Palmiarnia Poznańska, Ogród Botaniczny, Jezioro Maltańskie zapewniają głębokie nurkowania w królestwie zwierząt i roślin. Aby odkryć te i inne ważne zabytki, z pewnością potrzebny będzie wynajem samochodu w Poznaniu.

Pomoc na drodze

Wysoka jakość wynajmowanych samochodów rożnych klas to bardzo konkurencyjne ceny. Przed wyjazdem do Poznania upewnij się, czy na naszej stronie internetowej nie znajdziesz specjalnych weekendowych stawek i innych promocyjnych rabatów. Z nami możesz jeszcze więcej zaoszczędzić na nowoczesnym i niezawodnym pojeździe. Jeśli zdecydujesz się być spontaniczny, udaj się do oddziału na lotnisku i pozwól się z Tobą skonsultować przyjaznemu personelowi Wypożyczalni samochodów w Poznaniu. Pomogą oni znaleźć najbardziej odpowiednią klasę i model dla Twojego urlopu, a cena wynajmu będzie atrakcyjna i wysoce konkurencyjna.

Poznania legendarna stolica wielkopolski

Jedno z najstarszych lotnisk w Polsce, Poznań Ławica działa od 1913 roku i znajduje się nieco ponad dziesięć kilometry na zachód od centrum Poznania. Po odebraniu samochodu do wynajęcia z Wypożyczalni samochodów Poznań na lotnisku, można dojechać do centrum w około 20 minut, przez Bukowską. Poznań leży nad rzeką Wartą i jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Ponieważ było to ważne centrum we wczesnym okresie, wielu polskich władców pochowanych jest w katedrze miejskiej. Stary Rynek jest wspaniałym miejscem do zwiedzania. Ten mały, ale piękny plac otoczony jest wspaniałymi budynkami pomalowanymi w różnych kolorach i posiada charakterystyczny stary ratusz. Na placu tętni wiele wspaniałych restauracji, kawiarni i barów. Możesz zaparkować samochód na wyznaczonych miejscach parkingowych w mieście i kupić bilet. Następnie można posmakować historii Polski w Ratuszu Poznańskim, ciekawym muzeum w północno-wschodniej części miasta. Złap oddech świeżego powietrza nad spokojnym Jeziorem Maltańskim, w odległości około dziesięciu kilometrów jazdy od centrum miasta w wynajmowanym samochodzie. Wypożyczalnia samochodów sprawia, że zobaczenie tego, co najlepsze w Poznaniu, jest prawdziwą przyjemnością.

Miejsca do odwiedzenia poza Poznaniem

Jeśli masz ochotę wyjechać z Poznania, istnieje wiele opcji w zasięgu ręki. Opole, leżące nad Odrą, kusi malowniczymi kanałami Starego Miasta, które nadały mu przydomek "polskiej Wenecji". Na wyjątkowe przeżycia duchowe zjedź do Częstochowy, domu klasztoru na Jasnej Górze. Można tam zobaczyć słynny obraz Czarna Madonna, który co roku przyciąga miliony wiernych. Po kolejny kęs kontrowersyjnej historii warto odwiedzić Zamek Książ, który majestatycznie wznosi się nad zalesionymi wzgórzami, ukrywając wieki królewskich tajemnic.

Parking i informacja o ruchu drogowym we Poznaniu

Parking we Poznaniu jest zazwyczaj poza ulicą i jest raczej niedrogi w porównaniu z innymi miastami europejskimi. Po godzinie 14.00 w soboty, weekendowe parkowanie jest bezpłatne. Ruch we Poznaniu jest dość aktywny, więc rozsądnie zarezerwuj swój czas, aby uniknąć zwykłych godzin szczytu. Weekendy w mieście są dość relaksujące, a autostrady mogą być nieco bardziej ruchliwe niż zazwyczaj.

Tani wypożyczalnia samochodów na poznańskim lotnisku

Wypożyczalnia samochodów Poznań oferuje bardzo korzystne ceny wynajmu samochodów, a naszych takich nie znajdziesz nigdzie indziej. Możesz również zaoszczędzić więcej, jeśli zapłacisz z góry.

Nasza oferta wynajmu aut.

Nasza flota samochodów dostępnych na poznańskim lotnisku składa się z gamy samochodów. Bez względu na to, czy szukasz wynajęcia samochodu, przewoźnika osób czy SUV-a, wynajmij od nas, aby Twój urlop lub wycieczka przebiegła sprawnie. Nasze czyste, nowoczesne pojazdy zapewniają, że dotrą Państwo na czas i w dobrym stylu.

Pomoc w dobrym wyborze

Nasze profesjonalne i kompetentne zespoły zadbają o Ciebie od pierwszego punktu kontaktowego aż do samego końca Twojej podróży. Od wynajmu GPS do ochrony możliwość odstąpienia od umowy. Nasza oferta produktów i daleko idące wsparcie branżowe jest dla Ciebie, kiedy tylko możesz nas potrzebować.

Inspiracja z wypożyczalni aut

Od dróg mniej uczęszczanych po dobrze uczęszczane ścieżki, nasza kolekcja inspirujących podróży od renomowanych współpracowników może pomóc Ci znaleźć to, czego szukasz. Daj się zainspirować.

TOP ZADZWOŃ TERAZ