Opel Astra Sedan do wynajmu krótkoterminowego

Opel Astra Sedan do wynajmu krótkoterminowego

Opel Astra Sedan do wynajmu krótkoterminowego, to bardzo popularna marka, chętnie kupowana przez Polaków. Astra Sedan sprawdzi się zarówno, jako auto do jeżdżenia po mieście jak i do wykorzystania na dłuższych trasach. W naszej wypożyczalni samochodów, modelem tym najczęściej interesują się klienci potrzebujący solidnego pojazdu dla rodziny na dłuższy czas lub na wynajem krótkoterminowy.

Wynajem krótkoterminowy auta

Wynajem krótkoterminowy auta

Harmonia i styl

Sylwetka Opla Astry urzeka swoim klasyczny designem, który łączy elegancję, solidność i wyczucie stylu. Pojazd ten znacznie wysmuklono w porównaniu do innych modeli, a płynna linia dachu stanowi połączenie pomiędzy delikatniejszym przodem i mocniejszym tyłem zwieńczonym pojemnym bagażnikiem (460 litrów). Samochód, prezentuje się dostojnie i okazale, a boczne przetłoczenia w formie charakterystycznego ostrza, dodają całości dynamiki.

Utrzymane w podobnej stylistyce wnętrze, zachęca solidnym wykonaniem i dobrej jakości materiałami użytymi do jego wykończenia. W nawiązaniu do wyglądu nadwozia, również tutaj zastosowano motyw ostrza, który daje się zauważyć np. w kształcie wlotów powietrza i klamek. Projekt deski rozdzielczej, opiera się na miękkich liniach i delikatnych formach. Całość, sprawia bardzo przyjazne wrażenie i zachęca do jazdy.

Wszechobecna harmonia Opla Astry w połączeniu z komfortem i bezpieczeństwem to największe atuty tego auta, na które zwracają uwagę klienci odwiedzający naszą wypożyczalni samochodów.

Opel Astra Sedan do wynajmu krótkoterminowego

Bezpieczeństwo kierowców i pasażerów zostało potraktowane przez projektantów Astry bardzo poważnie. Już w standardowym wyposażeniu, dostępne są technologie znacznie wpływające na pewną jazdę i komfort. Wśród nich można wymienić:

  • Układ stabilizacji toru jazdy
  • Zestaw przednich, bocznych i kurtynowych (na wysokości okien) poduszek powietrznych
  • Tempomat z ogranicznikiem prędkości przydatnym w ruchu miejskim
  • System monitorujący ciśnienie w oponach
  • Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa
  • Przednie i tylne czujniki parkowania
  • Napinacze przednich pasów bezpieczeństwa

Warto tez zwrócić uwagę na mocne zderzaki, skutecznie tłumiące energię uderzenia, które chronią podróżujących podczas ewentualnych kolizji. O tym, że Opel Astra Sedan to naprawdę bezpieczny samochód, świadczą jedne z najwyższych ocen, jakie otrzymuje ten model w testach zderzeniowych.

Komfort podróżowania i przyjemność z jazdy

Biorąc pod uwagę rozmiary Opla Astry i przemyślane rozwiązania projektantów, słusznie można się spodziewać, że jazda tym autem będzie pozytywnym przeżyciem. Rzeczywiście, wnętrze samochodu daje poczucie przestronności i komfortu. Wygodne i ergonomiczne fotele oraz dostępna już w standardzie manualna klimatyzacja, zapewniają przyjemną podróż również pasażerom siedzącym z tyłu.

Ze względu na wygodę, bezpieczeństwo i pojemność bagażnika, Opel Astra Sedan może być dobrym wyborem dla osób poszukujących wygodnego samochodu na wakacje lub na wyjazd feryjny.

Wygodny sedan w wypożyczalni samochodów Poznań

Jeśli potrzebujesz solidnego, eleganckiego i wygodnego samochodu, który sprawdzi się w każdych warunkach i zapewni bezpieczeństwo na drodze, Opel Astra Sedan może spełnić Twoje oczekiwania. Chcesz kupić taki model pojazdu, ale musisz się do niego przekonać? Nic prostszego – przyjdź do nas, a zaproponujemy Ci wynajem auta na korzystnych warunkach, abyś sam mógł sprawdzić jego zalety. Możesz też liczyć na fachowe doradztwo, gdyż nasi pracownicy, służą wszelkimi informacjami na temat każdego modelu samochodu wchodzącego w skład naszej floty pojazdów.

Umów sie na rezerwację

Wypożyczalnia samochodów Poznań
ul. Lipowa 8b
61-478 Poznań
E-mail: biuro@poznanwypozyczalnia.pl
577 575 060

Więcej o wynajmie

TOP ZAREZERWUJ