Poświęć uwagę odkrywaniu 10% z wynajmu samochodów jeśli płacisz teraz

Poświęć uwagę odkrywaniu 10% z wynajmu samochodów jeśli płacisz teraz

To poręczne kliknięcie "rezerwacja" w trybie online. Dziś promocja, gdy płacisz za rezerwację wynajmu auta w Wypożyczalni samochodów Poznań online oferujemy Ci do 10% poniżej stawki za wynajem tylko dlatego, że jesteś tak zorganizowany.

Rodzina otrzymuje więc 10% oszczędności na te drobne rzeczy, które robią wielką różnicę. Jak wiadra lodów, bilety na ostatni letni przebój lub niezapomniany posiłek przy zachodzie słońca nad morzem....

Zarezerwuj teraz online.

Wynajem samochodów niska cena

Wynajem samochodów niska cena

Warunki wynajmu auta

  • Zniżka jest dostępna tylko dla rezerwacji Pre-Pay Online dokonanych na stronie internetowej.
  • Zniżka jest odliczana od wynagrodzenia według stawki lokalizacyjnej, cena podawana online będzie zawierała zniżkę na przedpłatę.
  • Oferta nie może być łączona z żadnym innym kuponem, promocją, rabatem lub ofertą.
  • Wszystkie oferty wynajmu pojazdów są dostępne w zależności od dostępności.
  • Ceny różnią się w zależności od typu samochodu, długości wynajmu, daty i lokalizacji.
  • Wynajmujący musi spełnić następujące wymogi dotyczące minimalnego wieku, kierowcy i kredytu w branży, w której chce wynajmować oddział.
  • Do najmu mają zastosowanie warunki wynajmu.
  • Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub wycofania oferty w dowolnym momencie.

Wypożyczalnia samochodów Poznań pomysły dla każdego

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z młodymi ludźmi czy potrzebujesz najnowszych technologii GPS, możemy pomóc Ci zapewnić wygodniejszą podróż. Dlatego oferujemy szereg opcjonalnych dodatków do wypożyczalni samochodów.

Wybierz spośród dodatkowych przepisów dotyczących ochrony ubezpieczeniowej, takich jak ochrona przed kolizją lub kradzieżą, lub wynajmij samochód SuperCover w celu uzyskania zwolnienia z obowiązku uiszczenia nadmiaru opłat, aby mieć pewność, że nieoczekiwane zdarzenia wystąpią.

Dla zwiększenia komfortu i ułatwienia planowania trasy z punktu A do B, oferujemy również dodatkowe udogodnienia, takie jak foteliki dziecięce i dziecięce, nawigację GPS oraz punkt dostępu do Internetu Wi-Fi. Porozmawiaj z nami w oddziale, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak możemy pomóc w zwiększeniu możliwości wynajmu samochodu.

Zredukuj swoją odpowiedzialność z tytułu nadpłaty w przypadku utraty lub uszkodzenia pojazdu w wyniku kradzieży.Zmniejsz swoją odpowiedzialność z tytułu nadpłaty w przypadku utraty lub uszkodzenia pojazdu.

Unikaj kłopotów związanych z tankowaniem paliwa po zakończeniu podróży - wystarczy zapłacić za pełny zbiornik benzyny z góry. Z naszą opcją zakupu paliwa możesz zwrócić wypożyczony samochód w stanie niezmienionym, częściowo zatankowany lub po prostu pusty. Niewykorzystane paliwo nie podlega zwrotowi.

Weź fotel z tyłu i zrelaksuj się w podróży, wyznaczając dodatkowych kierowców, którzy będą współdzielili się napędem. Możesz mieć tyle kierowców, ile jest miejsc siedzących w pojeździe. Zapytaj się w punkcie obsługi klienta o szczegóły lub rezerwuj tę opcję online.

Umów sie na rezerwację

Wypożyczalnia samochodów Poznań
ul. Lipowa 8b
61-478 Poznań
E-mail: biuro@poznanwypozyczalnia.pl
577 575 060

Więcej o wynajmie

TOP ZAREZERWUJ