Cena od 65 PLN / dzień
Kaucja zwrotna 500 PLN
Klasa: B
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Zużycie paliwa: 5.2l/100km
Max pasażerów: 5
Pojemność silnika: 1499 cm3
Maks. waga bagażu: 1
Drzwi: 4
Minimalny wiek kierowcy: 18
Limit kilometrów: 300 km
Informacje dodatkowe
 • ABS
 • Centralny zamek
 • Elektryczne szyby
 • Klimatyzacja
 • Poduszki powietrzne
 • Radio
 • Wspomaganie kierownicy
Ceny wynajmu
 • 1 - 2 dni: 109 PLN
 • 3 - 5 dni: 109 PLN
 • 6 - 8 dni: 99 PLN
 • 9 - 14 dni: 99 PLN
 • 15 - 29 dni: 89 PLN
 • 30 - 365 dni: 65 PLN
 
datepicker
datepicker

 

Wiatr zmian wieje przez świat kompaktowych hatchbacków! Bardzo modny Citroen C3 charakteryzuje się optymistycznym designem, animowanymi kolorowymi wstawkami i elementami graficznymi, takimi jak panele Airbump®. Jego wyrazisty i niepowtarzalny kształt sprawia, że jest natychmiast rozpoznawalny w swoim segmencie. Styl, personalizacja i nowe technologie odkryj Citroen C3 z wypożyczalnią samochodów Poznań.

Wypożyczalnia samochodów z Poznania oferująca nowe modele

Miłość na pierwszy rzut oka! Wyjątkowy kształt C3 wyróżnia się charyzmatycznym frontem, który nadają mu wyrazistości i energicznej postawy. Jego gładkie linie, sygnatura graficzna i kolorystyka sprawiają, że jest modelem modnym i „popowym”. Z Citroenem C3 uwolnij się i podążaj za współczesnymi trendami! Wynajmij auto w naszej wypożyczalni aut – bez limitu kilometrów.

Z przodu, dwustopniowa sygnatura świetlna podkreśla wygląd Citroena C3 i wzmacnia wrażenie wysokości maski. Chromowana podwójna kratka i światło dzienne LED z umieszczonymi poniżej okrągłymi reflektorami podkreśla drapieżną linię. Ochraniający przedni zderzak wtapia się w resztę nadwozia, aby zwiększyć poczucie wysokości i szerokości z przodu. Kolorowe wkładki otaczają światła przeciwmgielne i przynoszą im odrobinę świeżości!

Konstrukcja pływającego dachu jest jedną ze stylowych atutów Citroena C3. O ochronnym charakterze samochodu świadczą zrównoważone proporcje paneli nadwozia i przeszklonych powierzchni. Pewny i spokojny wynajem auta tylko z nami. Termoplastyczny materiał poliuretanowy stosowany w panelach Airbump® odporny jest na codzienną degradację, chroniąc je przed światłem słonecznym, wodą, zadrapaniami itp. Każda płyta umieszczona jest w dolnej części drzwi, aby chronić najbardziej wrażliwe obszary samochodu w miejskim środowisku Poznania.

Wypożyczalnia samochodów Poznań wzmocnij swój styl jazdy

C3 daje efekt kokonu, który filtruje świat zewnętrzny i izoluje Cię od naprężeń na drodze. Po wejściu do środka, poczujesz się komfortowo dzięki:

 • fotelom, które są zarówno wizualnie jak i fizycznie wygodne,
 • panoramicznemu dachowi, który rozjaśnia kabinę pasażerską światłem,
 • sprytnemu schowkowi.

Ten spójny zespół zanurza Ciebie i Twoich pasażerów w prawdziwej funkcjonalności. C3 z naszej wypożyczalni samochodów pozwala czuć się jak w domu, gdy jesteś za kierownicą.

Bagażnik został zaprojektowany w możliwie najbardziej funkcjonalny sposób. C3 posiada przemyślaną, centralną komorę magazynową, która zwalnia jak najwięcej miejsca z przodu i duże schowki na przednich drzwiach. Jasny kolor wybrany do wnętrza tych schowków kontrastuje z przechowywanymi przedmiotami, ułatwiając ich odnalezienie. Nie ma wreszcie kompromisu co do przestrzeni bagażowej, Citroen C3 ma pojemność prawie 300 litrów.

Wzmacniają nowy styl i świeżość jazdy z Citroenem C3

Wynajmując auto Citroen C3 oferujemy technologię w celu zwiększenia komfortu, przy jednoczesnym przyjęciu nowoczesnego stylu. Przyjemne i zapewniające dobre podparcie lędźwiowe, fotele zapewniają najwyższy komfort dzięki materiałom, z których są wykonane.

Kamera w Citroenie C3 oznacza, że możesz filmować spektakularne krajobrazy, niezwykłe lokalizacje i pejzaż miejski Poznania. Ten nowy system wykorzystuje kamerę umieszczoną za lusterkiem wstecznym, aby filmować to, co kierowca widzi przez przednią szybę samochodu. Wystarczy kliknąć, aby zrobić zdjęcie i udostępnić je na portalach społecznościowych. Filmy z aparatów fotograficznych i przechowują to, co dzieje się przed Tobą, dzięki czemu mogą również dostarczyć cennych informacji w razie wypadku.
Nowa technologia hamowania awaryjnego minimalizuje ryzyko kolizji. Zaczyna pracować z prędkością nieco ponad 3 km/h i jest przeznaczona do wykrywania pieszych, przeszkód ruchomych i stałych. Jeśli system wykryje ryzyko kolizji, wysyła wyraźne ostrzeżenie i jeśli kierowca nie zareaguje, automatycznie włącza hamulce.

Zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów w celu sprawdzenia dostępności modelu.

Czytaj więcej: Citer jest francuską firmą wypożyczalni samochodów