Cena od 65 PLN / dzień
Kaucja zwrotna 500 PLN
Klasa: B
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Zużycie paliwa: 5.5l/100km
Max pasażerów: 5
Pojemność silnika: 999 cm3
Maks. waga bagażu: 5
Drzwi: 5
Minimalny wiek kierowcy: 18
Limit kilometrów: 300 km
Informacje dodatkowe
 • ABS
 • Centralny zamek
 • Elektryczne szyby
 • Klimatyzacja
 • Poduszki powietrzne
 • Radio
 • Wspomaganie kierownicy
Ceny wynajmu
 • 1 - 2 dni: 109 PLN
 • 3 - 5 dni: 109 PLN
 • 6 - 8 dni: 99 PLN
 • 9 - 14 dni: 99 PLN
 • 15 - 29 dni: 89 PLN
 • 30 - 365 dni: 65 PLN
 
datepicker
datepicker

 

Skoda Fabia to trzeciej generacji samochód z wypożyczalni aut w opcji Comfort idealnie przystosowany do jazdy miejskiej. Wynajmij Skodę Fabię i bądź o krok do przodu, zarówno na drodze, jak i w tym, co możesz zrobić z samochodem.

Krótkoterminowy wynajem aut a wygodny model

Wynajmując auto z segmentu B zawsze pozostaniesz wyjątkowy dzięki indywidualnemu wyglądowi aut, inteligentnemu wyposażeniu i unikalnym funkcjom. Skoda Fabia to model pewny siebie i przestronny, o najwyższej jakości wykonania, który zachwyci nie tylko odkrywców Poznania, ale zaprezentuje swój ideał dla potrzeb rodziny.

Kompaktowe wymiary są pomocne, jeśli jeżdżą Państwo samochodem i parkują w mieście. Skoda Fabia oferuje przestronne wnętrze i mnóstwo wyposażenia dodatkowego. Jest w stanie poradzić sobie w każdej codziennej sytuacji.

Czy wybierasz się na zwiedzanie Poznania lub na przejażdżkę po województwie wielkopolskim? Skonfiguruj swoją podróż w systemie nawigacyjnym i unikaj korków na drodze dzięki informacjom online o ruchu drogowym. Po zakończeniu podróży, należy ułożyć brudne rzeczy na dwustronnej macie bagażowej. Jeśli jesteś zmęczony w drodze do domu, Driver Alert będzie Cię obserwować i zasugeruje, kiedy należy zrobić sobie przerwę.

Dzień pracy jest skończony, wieczór jest jeszcze młody, więc jak zabrać kilku przyjaciół do kina? Będziesz się dobrze bawić po drodze. Twoi pasażerowie będą cieszyć się widokiem z dużego panoramicznego dachu, oferującego nowe możliwości w dzień i w nocy. Jeśli zapragniesz odpoczynku od rozmowy, połączenie Wi-Fi i uchwyt na tablet zapewnią rozrywkę dla całej drodze.

Miej wolny dzień, spakuj swoje torby i zabierz rodzinę na nową przygodę. Skoda Fabia bez wysiłku radzi sobie z dziećmi w każdym wieku. Bezpieczne foteliki dziecięce dzięki systemowi Isofix. Drzwi wyposażone są w kosz na śmieci i miejsce na butelkę 0,5 l i 1,5 l. Rozrywka na pokładzie jest w rękach dwóch portów USB w tylnych siedzeniach.

Wypożyczalnia samochodów Poznań o własnym stylu

Skoda Fabia jest idealna do codziennego podróżowania w ruchu miejskim. Oprócz praktycznych wymiarów i doskonałej zręczności, samochód posiada również wspomaganie przy ruszaniu w górę. Pożegnaj stres związany z oczekiwaniem na zielone światło w połowie drogi pod górę. Kiedy już zrobisz zakupy, możesz być pewien, że Twój smartfon pokaże Ci, gdzie Twój samochód jest zaparkowany dzięki pozycji parkowania.

Wypożycz samochód Skoda Fabia i wyróżnij się z tłumu. Po prostu wgraj dokładnie zaplanowaną podróż do domu przez Online Route Import do systemu nawigacyjnego i ruszaj w drogę! Wielofunkcyjna 3-ramienna sportowa kierownica z łopatkami umożliwia zmianę automatycznej skrzyni biegów DSG. Bez względu na to, czy transportujesz rowery na bagażniku rowerowym, na dachu, czy na bagażniku rowerowym z hakiem holowniczym, zawsze pozostanie dużo miejsca.

Jak zabrać rodzinę na wakacje samochodem tego lata? Jest tam mnóstwo miejsca, a jeśli cokolwiek nie pasuje, umieść to w boxie dachowym. Na autostradzie po prostu włącz Adaptacyjny tempomat i zobacz jak szybko mijają kilometry. Kiedy jesteś zmęczony, Auto Light Assist zajmie się pełną kontrolą światła, a stacje benzynowe zawsze poinformują Cię, gdzie można znaleźć najtańsze paliwo.

Znajdź nowe miejsce do spacerów w systemie nawigacyjnym i sprawdź lokalną pogodę. Transport psa z zabezpieczeniem tylnego siedzenia lub w bagażniku z zamontowaną siatką ochronną na bagażnik? Na drodze zalecamy również używanie pasów bezpieczeństwa dla psów, aby Twój pies był bezpieczny przez cały czas.

Mając na uwadze zadowolenie Klienta wypożyczalnia samochodów Poznań posiada w swojej ofercie Fabię trzeciej generacji, która jest wyposażona w system wspomagania bezpieczeństwa. Gromadzi on dane z czujnika radarowego, który automatycznie ostrzega kierowcę i uruchamia hamulce w razie kolizji przy określonej prędkości.