Wynajem krótkoterminowy – komfortowa jazda i natychmiastowa mobilność

wynajem krotkoterminowy bez limitu kilometrow

Wynajem krótkoterminowy – komfortowa jazda i natychmiastowa mobilność. Wypożyczanie samochodów, z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, szczególnie wśród firm, które wypożyczają auta na kilka miesięcy bądź lat. Największą liczbę zwolenników, ma jednak wynajem krótkoterminowy, który umożliwia nam natychmiastowe korzystanie z pojazdu i komfortową podróż, niezależnie od tego gdzie się znajdujemy.

Czym jest wynajem krótkoterminowy?

Wynajem krótkoterminowy to wypożyczanie samochodu na okres od 1 do 30 dni. Czasami można się spotkać z możliwością wypożyczenia pojazdu na kilka godzin, jednak zwykle praktykuje się rozliczenie 24-godzinne. Z powodzeniem korzystają z niego zarówno klienci prywatni jak i firmy, potrzebujące służbowego samochodu.

Usługa wynajmu na okres od 1 do 30 dni jest wyjątkowo elastycznym i korzystnym rozwiązaniem, które posiada wiele zalet. Porównując wynajem długoterminowy, który obejmuje czas najmu wynajem krotkoterminowy komfort jazdy i warunkowod 24 do 60 miesięcy i krótkoterminowy, wypożyczanie samochodu na kilka dni bądź tygodni wydaje się znacznie lepszym rozwiązaniem dla firm, które nie potrzebują pojazdu przez cały rok. Podstawowymi walorami takiej usługi są:

  • szybki czas realizacji usługi i niemal natychmiastowa mobilność
  • dostęp do samochodów różnych klas i marek
  • komfortowa jazda oraz dobry stan techniczny pojazdów
  • brak zobowiązań na okres dłuższy niż miesiąc

Dodatkowo, jeżeli korzystamy z usług większej sieci wypożyczalni samochodów, można zwrócić pojazd w dowolnym mieście bądź punkcie. Odbywa się to po uprzednim ustaleniu szczegółów zwrotu z wypożyczalnią. Zakup nowego samochodu, zarówno dla firmy jak i osoby prywatnej, czasami bywa zbyt dużym wydatkiem, dlatego łatwiej i szybciej jest wynająć samochód na jakiś czas i móc korzystać z niego, podpisując jedynie kilka dokumentów. Sporządzona z firmą miesięczna umowa wynajmu samochodów może być przedłużana o kolejne miesiące, tak że będzie korzystać z wypożyczonego auta przez cały rok.

Krótkoterminowy wynajem samochodu na urlop i do firmy

Na krótkoterminowe wypożyczanie auta  decydują się zarówno pracownicy firm jak i klienci prywatni. W zależności od potrzeb, może być to samochód na biznesowe spotkanie, wakacje bądź pojazd firmowy, użytkowany przez dłuższy czas.

Wynajem krótkoterminowy najbardziej przyda nam się, jeżeli wysyłamy swojego pracownika w delegację, oczekujemy na firmowy samochód bądź potrzebujemy pojazdu zastępczego. Jeżeli Twoja firma świadczy usługi sezonowo w innym mieście, również możesz skorzystać z takiego rozwiązania.

Zagraniczne delegacje bądź prywatny urlop często wiążą się z koniecznością wybrania innego środka transportu niż własny samochód. Tylko wynajem krótkoterminowy umożliwia nam szybkie wypożyczenie auta na lotnisku. Możesz zdecydować się również na wynajęcie samochodu z kierowcą, co będzie niezwykle komfortowym rozwiązaniem, kiedy przebywasz w zupełnie obcym mieście i nie znasz dobrze trasy.

Wynajem krótkoterminowy – komfortowa jazda i natychmiastowa mobilność

Wypożyczenie auta krótkoterminowo nie jest drogie, szczególnie jeżeli wcześniej zapoznamy się z kilkoma ofertami. Zarówno cena, samochód jak i dodatkowe usługi są dopasowywane do możliwości oraz potrzeb konkretnego klienta.

Cena za wypożyczenie zależna jest od klasy pojazdu, jego wyposażenia, czasu najmu oraz dodatkowych usług takich jak na przykład ubezpieczenie od kradzieży. Mamy ograniczony limit kilometrów do wykorzystania, jednak nie jest wartość, która uniemożliwiałaby swobodne korzystanie z wynajmowanego samochodu. Na ogólny koszt składa się kaucja, blokowana na czas wypożyczenia, kwota za sam wynajem oraz wydatki na paliwo podczas użytkowania samochodu.

Jako klient, możesz wybierać spośród mnóstwa modeli aut oraz znaleźć idealny pojazd, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i zapewni wygodną podróż. Wiele z nich posiada różne udogodnienia, które podnoszą komfort i bezpieczeństwo jazdy. Będzie to na przykład klimatyzacja, Wi-Fi, łańcuchy śniegowe czy też pojemny bagażnik.

Najczęściej do celów biznesowych wypożycza się samochody klasy premium, idealne na delegacje oraz spotkania z zagranicznymi wspólnikami. W flocie znajdziemy również standardowe auta miejskie, vany i samochody dostawcze. Powodzeniem cieszą się też wygodne mikrobusy, dzięki którym możliwy jest przewóz osób pracujących sezonowo w firmie.

Ekspresowa mobilność, niskie ceny oraz wyjątkowy komfort jazdy to tylko niektóre powody, dla których warto skorzystać z usług wypożyczalni samochodów. Decydując się na wynajem krótkoterminowy, mamy zagwarantowany wysoki standard usług oraz komfortową podróż, niezależnie od tego w miejscu się znajdujemy. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać idealny samochód w najbliższym punkcie.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty wypożyczalni samochodów w Warszawie.