Wynajem samochodów w Poznaniu o korzyściach dla firm

Wynajem samochodów w Poznaniu o korzyściach dla firm

Wynajem długoterminowy: korzyści dla poszczególnych firm
W ostatnich latach coraz więcej osób korzysta z wynajmu długoterminowego. Wynajem samochodów w Poznaniu na okres kilku miesięcy zamiast jego zakupu przyniesie korzyści ekonomiczne, których nie można lekceważyć, z oszczędnościami zarówno w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej (bez liczenia wielu kosztów dodatkowych i konserwacyjnych, które często są zawarte w umowie najmu). Możliwość zmiany samochodu po roku, roku, półtora roku lub więcej (według całkowitego uznania pracodawcy-użytkownika) jest kolejnym czynnikiem skłaniającym coraz większą liczbę osób, zarówno indywidualnych, jak i prywatnych firm, do wypożyczania samochodu na długi okres czasu.

Wynajem samochodów w Poznaniu o korzyściach dla firm

 

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jakie są rzeczywiste korzyści podatkowe dla tych, którzy wdrażają tego typu wybór, pokażemy Ci korzyści podatkowe i wszelkie zwroty, które mogą być Ci należne.

wynajem-samochodow-poznan-rezerwacja

Kompromis między osiągami a designem

Dla tych, którzy szukają kompromisu między osiągami a designem. Ten model Renault jest sportowy w swojej linii, o agresywnym stylu i odpowiedni nawet dla najmłodszych. Najwyższej klasy osiągi przy 110 KM i 1461 pojemności silnika. 5 drzwi i 5 miejsc siedzących, komfort wewnątrz dzięki długości 4 m i 36 m oraz licznik i 86 szerokości. Napędzany olejem napędowym, szczytowa prędkość zbliżania się 190 km/h z przyspieszeniem od 0 do 100 w ciągu 11 sekund i 3 sekund. Maszyna Agile mimo swoich rozmiarów, nadaje się do użytku na ulicach miejskich i podmiejskich.
Panda 1.3 multijet 16v 95cv e6 s&s 4×4 krzyż.

Dzięki temu mini Suv, Fiat chciał dotrzeć do innej dużej części rynku samochodowego. Ten model o mocy 95 koni mechanicznych i 1248 wyporności jest odpowiedni zarówno dla osób podróżujących po mieście, jak i tych, które kochają wycieczki poza miasto. Ziemia lub asfalt, Panda z powodzeniem sprawdza się na każdej powierzchni. Mini Suv compact mini z 4 miejscami siedzącymi o długości ponad 3 metry i 71 metrów i szerokości 66 metrów. Jeśli jesteś miłośnikiem najtrudniejszych dróg i bardziej sportowego stylu Panda 1.3 multijet pasuje do Twoich potrzeb.

Umów sie na rezerwację

Wypożyczalnia samochodów Poznań
ul. Lipowa 8b
61-478 Poznań
E-mail: biuro@poznanwypozyczalnia.pl
577 575 060

Więcej o wynajmie

TOP ZAREZERWUJ