Wypozyczalnia aut Poznan prawo do stabilności

Wypozyczalnia aut Poznan prawo do stabilności

Wynajem długoterminowy samochodów: dobry nowy w 2016 r. Prawo stabilności
Czy prawo stabilności zmienia coś na wynajem długoterminowy?

Wynajmy długoterminowe w wypozyczalni aut Poznan z pewnością stanowiły do tej pory zachętę, takie jak ulgi podatkowe i odliczenia, które przyczyniły się do rozprzestrzenienia segmentu rynku.

Wypozyczalnia aut Poznan prawo do stabilności

Wszyscy się tego obawiali, jednak z najnowszych plotek (nie mieliśmy jeszcze czasu na przeczytanie dla Was ustawy o stabilności) wynika, że po raz kolejny mamy świetne i przyjemne wieści dla tych, którzy korzystają z wypożyczanych samochodów i dla tych, którzy na dłuższą metę prowadzili swoją działalność, a w rzeczywistości wśród korzyści, jakie czerpią zarówno firmy, jak i profesjonalni wystawcy, są dobre wieści o samochodach i komputerach osobistych.

wynajem-aut-poznan-rezerwacja-online

Jeśli samochód jest atutem instrumentalnym dla stabilności w roku 2016, to jest to doskonała wiadomość, w rzeczywistości mamy do czynienia z 40% wzrostem amortyzacji , opcją, która została rozszerzona na wszystkie nowe dobra inwestycyjne firm i operatorów w branży artystycznej i zawodowej, a nie tylko na te ujęte w dziale 28 tabeli ATECO (jak to miało miejsce w przypadku poprzedniego ulgi podatkowej na nowe inwestycje).

Inwestycje firm w wypożyczalnie samochodów

Wszystkie samochody używane przez firmy, artystów i profesjonalistów są zachęcane do korzystania z tego, czego się nauczyły w internecie, niezależnie od tego, czy są one wykorzystywane wyłącznie jako dobra inwestycyjne w ich własnej działalności (takie jak wypożyczalnie, samochody szkolne i kierowcy taksówek), w użytku mieszanym dla pracowników, używane przez agentów lub przedstawicieli handlowych lub używane w inny sposób niż poprzednie.

Tylko dla tych ostatnich pojazdów, o których mowa w artykule. 164, ust. 1, pkt 1 lit. b), TUIR (i dla którego odliczenie wynosi 20%) podwyższono również o 40% odpowiednie limity odpisów amortyzacyjnych i rat leasingowych.

Krótko mówiąc, powinno to być bardzo dobre i korzystne dla wszystkich również dlatego, że zdaniem ekspertów wyłączne odniesienie do amortyzacji i opłat leasingowych oznacza, że koszt nie może być zwiększony do celów stosowania innych przepisów, takich jak te dotyczące określenia zysków/strat kapitałowych, pułapu możliwości odliczenia kosztów utrzymania, odliczenia kosztów zarządzania samochodem i opłat za wynajem samochodów długoterminowy, jak również obliczenia testu eksploatacyjnego i przychodów.

Umów sie na rezerwację

Wypożyczalnia samochodów Poznań
ul. Lipowa 8b
61-478 Poznań
E-mail: biuro@poznanwypozyczalnia.pl
577 575 060

Więcej o wynajmie

TOP ZAREZERWUJ