Wypożyczalnia samochodów na lotnisku, czyli jak komfortowo podróżować po Poznaniu

samochod z lotniska i dworca wynajem

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku, czyli jak komfortowo podróżować po Poznaniu. Firmowe spotkania lub urlop w Wielkopolsce to częste powody dla których decydujemy się na podróż samolotem na poznańskie lotnisko. Odległość do centrum nie jest mała, miasto jest duże, więc przydałoby się auto. Wypożyczalnia samochodów to coś, czego powinniśmy poszukać.

Dlaczego warto wynająć samochód na lotnisku?

Wypożyczanie samochodu na lotnisku to wyjątkowo korzystne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie komfortową podróż po nieznanym mieście. Oprócz wynajmu auta można skorzystać z innych form transportu, jednak wypożyczany pojazd daje nam nieporównywalnie więcej możliwości.

Wypożyczalnia samochodu z lotniska zapewnia nam auto które będzie na nas czekało na parkingu i z którego będziemy mogli korzystać podczas naszego pobytu w mieście, niezależnie od tego w jakim celu i na jak długo przybywamy do Poznania. Największymi zaletami takiego rozwiązania są:

  • szybki dojazd do centrum z lotniskaklienci z lotniska w wypozyczalni samochodow
  • wygodny przewóz bagażu
  • możliwość wynajęcia kierowcy
  • możliwość wykupienia usługi podczas zakupu bilety lotniczego

Zarówno klienci zagraniczni jak i mieszkający w Polsce mogą skorzystać z usługi, jaką oferuje wypożyczalnia samochodów. Sezonowe zniżki na wynajem lub niższe ceny dla stałych klientów linii lotniczych to tylko niektóre z promocji, zachęcających do skorzystania oferty, jaką proponuje nam wypożyczalnia samochodu z lotniska.

Wypożyczalnia samochodów na podróż i konferencje

Pasażerowie przybywający na poznańskie lotnisko zwykle dzielą się na dwie grupy. Jedna z nich to turyści, którzy posiadają wiele bagaży i szukają szybkiego transportu do centrum, druga to pracownicy firm udający się do Poznania na konferencje i biznesowe spotkania. Dla każdego z nich można znaleźć idealny samochód na wynajem, gwarantujący komfortową podróż.

Rezerwując bilety przez internet, oprócz samego miejsca w samolocie, możemy skorzystać z wielu dodatkowych usług, jakie oferują nam linie lotnicze. Jedną z takich usług jest wynajęcie samochodu w wypożyczalni, które zyskuje coraz większą popularność, zarówno wśród turystów jak i pracowników firm. Linie lotnicze od lat współpracują z firmami wyjmującymi auta i poszerzają swoją ofertę o modele różnych klas. We flocie możemy znaleźć idealny samochód na wakacje oraz ekskluzywne auto na spotkanie z biznesowym klientem, który przybywa na lotnisko – każdy może znaleźć pojazd dla siebie. Jeżeli nie zdążyliśmy zarezerwować samochodu podczas kupowania biletu możemy dokonać tego w trakcie internetowej odprawy lub za pośrednictwem samej wypożyczalni.

Skoda Citigo będzie najlepsza, by poruszać się po poznańskich ulicach, BMW 5 sprawdzi się, gdy przybywamy na spotkanie biznesowe – modeli samochodów jest bardzo dużo, im wcześniej dokonamy rezerwacji tym większy będzie wybór.

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku, czyli jak komfortowo podróżować po Poznaniu

Wynajęcie samochodu na lotnisku przybiera różne formy – od samego transportu do centrum po wypożyczenie auta na dłuższe wycieczki. W zależności od naszych potrzeb możemy zdecydować lotnisko poznan wypozyczalnia samochodowsię na jedną z oferowanych usług.

Turyści przybywający na poznańskie lotnisko najczęściej wynajmują auta na cały okres pobytu w mieście. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, szczególnie jeżeli nie przepadamy za komunikacją miejską. Poznań to miasto, po którym jeździ się z przyjemnością- szczególnie jeżeli możemy podróżować wygodnym samochodem. Dłuższe wycieczki nie będą stanowiły problemu, jeżeli wybierzemy auto bez limitu kilometrów. Warto więc wcześniej sprawdzić jakie odległości będziemy pokonywać zwiedzając miasto.

Trasa Poznań Centrum-lotnisko to około 8 km, a wypożyczalnie zwykle proponują limit 100 km na dzień- możesz zwiedzić niemal każdy zakątek miasta. Wygodnie i bezpiecznie, korzystając z wynajętego samochodu.

Podróżowanie po świecie, z roku na rok staje się coraz łatwiejsze i wygodniejsze – również dla Ciebie niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje czy podróż biznesową. Jeżeli chcesz wygodnie dostać się do centrum z poznańskiego lotniska oraz zwiedzić okolice autem, skorzystaj z usług, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów.