Wypożyczalnia samochodów Poznań zaprasza po auta służbowe

Wypożyczalnia samochodów Poznań zaprasza po auta służbowe

Samochód służbowy: używany, leasing lub wynajem aut?
Coraz więcej firm i przedsiębiorców używa obecnie maszyn firmowych do obsługi podróży służbowych. Ostatnio samochody służbowe nabierają rozmachu, niezależnie od tego, czy są używane przez samych pracowników, czy też częściej przez samych pracowników.

W rzeczywistości jest wielu pracowników, którzy podróżują i podróżują samochodem przyznanym im przez firmę. Dylematem, który może jednak powstać przed przedsiębiorcą jest dylemat: jaki typ maszyny wybrać? A przede wszystkim, czy polega Pan/Pani na używaniu, wynajmie samochody lub leasingu?

wypozyczalnia-samochodow-poznan-bez-kaucji-cennik

Analizujmy jeden po drugim te przypadki, z pewnością wszystkie ważne, ale mogą się one różnić w zależności od przypadku.

Wypożyczalnia samochodów poznań zaprasza po auta służbowe

Wypożyczalnia samochodów Poznań oferuje używane samochody w przystępnych cenach.

Jedną z zalet wyboru używanego samochodu jest niewątpliwie oszczędność kosztów w porównaniu z nowym samochodem. Samochód "z drugiej ręki" oczywiście kosztuje mniej niż samochód chłodnego dealera, ale zawodowcy nie kończą się tam. W rzeczywistości, wybierając używaną, przedsiębiorca może korzystać z innych korzyści, takich jak ulga podatkowa od podatku VAT w wysokości od 40% do 100%, w zależności od przypadku, maksymalnie do 3.615 euro.

Leasing a wynajem aut

Leasing to formuła, która odniosła szczególny sukces w ostatnich latach. Wypłacić samochód w ratach i mieć możliwość jego zakupu na końcu kontraktu. To właśnie w ostatniej odsłonie wygoda wyboru tej opcji, przy ostatecznym koszcie, który może być mniej lub bardziej wysoki. W przypadku leasingu należy stwierdzić, że umowa nie obejmuje kosztów zarządzania samochodem.
Wynajem długoterminowy

Klasyczna formuła,"zawsze zielona", która w wielu przypadkach pasuje do firmy. Jednym z nich jest z pewnością mniej lub bardziej krótkoterminowy okres wynajmu auta: w przypadku wynajmu krótkoterminowego oczywiście koszt będzie niższy niż czynsz długoterminowy (dlatego wybór jest uznaniowy w zależności od przewidywanych działań/wyników), ale w tym drugim przypadku umowa zakłada również wszelkie dodatkowe koszty, biorąc pod uwagę szerokie wykorzystanie samochodu.

Umów sie na rezerwację

Wypożyczalnia samochodów Poznań
ul. Lipowa 8b
61-478 Poznań
E-mail: biuro@poznanwypozyczalnia.pl
577 575 060

Więcej o wynajmie

TOP ZAREZERWUJ