Wynajem auta zastępczego w Budget Rent a Car System

Wynajem auta zastępczego w Budget Rent a Car System

Wynajem auta zastępczego w Budget Rent a Car System. Budget Rent a Car System, Inc. jest amerykańską firmą wynajmu samochodów założoną w 1958 roku w Los Angeles w Kalifornii przez Morrisa Mirkina. Główna siedziba główna operacji budżetowych znajduje się w Parsippany-Troy Hills, New Jersey.

Z oryginalną flotą 10 samochodów, firma przetrwała do nazwy "Budget", podcinając stawki czynszów dziennych i za kilometr czynszów w renomowanych firmach wynajmujących samochody na lotnisku. Do Mirkina dołączył w 1959 roku Julius Lederer (mąż publicysty Ann Landers), który założył firmę i uczynił ją międzynarodową firmą. W 1960 r. kwatera główna przeniosła się do Chicago, Illinois, a wynajmowana flota poszerzyła się o franczyzowe i w całości będące własnością wypożyczalni.

Spółka została ostatecznie przejęta przez Transamerica Corporation, a następnie sprzedana w 1986 r. w ramach wykupu lewarowanego przez Gibbons, Green i van Amerongen Ltd., wraz z kierownictwem (pod przewodnictwem CEO Clifton E. Haley) oraz wybranymi inwestorami. W 1987 roku spółka przeprowadziła pierwszą ofertę akcji publicznych.

Zespół Team Rental Group zakupił spółkę publiczną w 1997 roku i przyjął nazwę Budżet Group. W 2002 r. spółka sprzedała aktywa spółki Cendant Corporation, która również była właścicielem Avis, a we wrześniu 2006 r. Cendant Corporation podzieliła się na cztery niezależne spółki. Działem dywizji nieruchomości stał się Realogy, Inc., jego oddziałem usług hotelarskich stał się Wyndham Worldwide, a działem dystrybucji usług turystycznych został Travelport, Inc. filia The Blackstone Group. W 2006 r., po sprzedaży Travelport, firma Cendant, obecnie składająca się wyłącznie z firm zajmujących się wynajmem aut, zmieniła nazwę na Avis Budget Group.

Spośród około 800 lokalizacji Budżetowego Wynajmu Samochodów w Stanach Zjednoczonych, 600 to lokalizacje obsługiwane przez firmy, a 200 to lokalizacje licencjobiorców. W skali międzynarodowej w 150 lokalizacjach prowadzonych przez firmy oraz 1800 licencjobiorców na całym świecie.
Rzecznicy praw celebrytów wypożyczalni aut

auto-na-ferie-pracy

Od kwietnia 2011 roku aktorka telewizyjna Wendie Malick of Hot in Cleveland jest rzeczniczką serii reklam telewizyjnych i internetowych oferujących specjalne, ograniczone czasowo oferty rabatowe.

O grupie budżetowej ds. wiz

Avis Budget Group jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań mobilnych, obsługującym trzy najbardziej rozpoznawalne marki w branży za pośrednictwem Avis, Budget i Zipcar. Spółka jest wiodącym operatorem wynajmu samochodów w Ameryce Północnej, Europie, Australii, Nowej Zelandii i niektórych innych regionach, które obsługuje. Grupa Avis Budget Group i jej licencjobiorcy prowadzą działalność pod markami Avis i Budget w około 180 krajach na całym świecie.

Marki grupy Avis Budget Group są zróżnicowane, aby pomóc jej zaspokoić różnorodne potrzeby klientów na całym świecie. Avis jest wiodącym dostawcą wynajmu samochodów w segmencie premium w branży turystycznej i rozrywkowej, a Budget jest wiodącym dostawcą wynajmu samochodów skoncentrowanym przede wszystkim na segmentach przemysłu zorientowanych na wzrost wartości. Avis Budget Group udziela licencji na korzystanie ze znaków towarowych Avis i Budget licencjobiorcom w obszarach, w których Spółka nie prowadzi działalności bezpośrednio. Marki te mają globalny zasięg i ponad 11 000 w ypożyczalni samochodów osobowych i ciężarowych na całym świecie. Marka Zipcar jest wiodącą na świecie firmą z branży car sharing, zrzeszającą prawie milion członków w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie. Avis Budget Group prowadzi firmę Budget Truck, jedną z wiodących firm wynajmu samochodów ciężarowych w Stanach Zjednoczonych.

Avis Budget Group posiada również Wynajem samochodów Payless, markę wynajmu samochodów działającą w głębokich segmentach przemysłu, Apex wiodącą markę wynajmu samochodów o głębokich walorach w Nowej Zelandii i Australii oraz Maggiore, czwartą co do wielkości włoską firmę wynajmu samochodów.

Avis Budget Group stawia sobie za cel być najlepszą w swojej klasie organizacją działającą pod kierownictwem klienta, Service DrivenTM, która przyczynia się do wzrostu lojalności i rentowności. Spółka posiada dwa regiony operacyjne: Amerykę i Międzynarodową.

Umów sie na rezerwację

Wypożyczalnia samochodów Poznań
ul. Lipowa 8b
61-478 Poznań
E-mail: biuro@poznanwypozyczalnia.pl
577 575 060

Więcej o wynajmie

TOP ZAREZERWUJ