Wypożyczalnia samochodów a podróż z pupilem

Wypożyczalnia samochodów a podróż z pupilem

Czas zaplanować wycieczkę! Ten typowo ekscytujący czas dla rodziny zazwyczaj staje się złą wiadomością dla jednego członka rodziny - zwierzaka. Rozumiemy, czy masz ukochanego zwierzaka rodzinnego czy zwierzęcia usługowego, chcesz zabrać swojego futrzastego przyjaciela. Szczęśliwy zwierzak sprawia, że Ty jest zadowolony, a zabranie psa na wakacje jest lepszym rozwiązaniem niż kilka nocy w budzie.

Wypożyczalnia samochodów a podróż z pupilem

Przejdźmy do sedna. Wynajem samochodów nie obejmuje opłat za odbiór auta w złym stanie. Wynajmujący samochody oceniają szkody, gdy samochód zostanie zwrócony, aby sprawdzić, czy pojazd wymaga czyszczenia. Jeśli samochód zostanie zwrócony z oczywistymi uszkodzeniami, takimi jak zapachy i plamy, sprzedawca będzie musiał dokładnie wyczyścić samochód, to nas będzie kosztowało. Opłata ta będzie pobierana niezależnie od tego, czy zwierzę jest przeznaczone na usługi czy wsparcie.
Dlaczego? No cóż, wypożyczalnie chcą wypożyczyć samochód szybko po jego powrocie. Wszystko, co spowalnia ten obrót, jak dokładne sprzątanie, przekłada się na opłatę dla poprzedniego najemcy. W ten sam sposób wypożyczalnie aut zajmują się paleniem papierosów. Sprzedawcy zwracają uwagę na alergie i komfort swoich klientów, więc sierść i silne zapachy sprawiają, że samochód nie jest używany.

Wynajem samochodów Pet Polisy dotyczące pojazdów

Ponieważ jest to powszechna obawa, zasady dotyczące zwierząt domowych są zazwyczaj zamieszczane na stronie internetowej wypożyczalni aut lub w regulaminie umowy wynajmu samochodu. Jeśli używasz strony pośrednika, przed wynajęciem innych firm, sprawdź zasady dotyczące zwierząt domowych w ich własnych witrynach internetowych.
Wspólnym wątkiem wszystkich polityk dotyczących zwierząt domowych jest przywrócenie czystości wynajmowanego samochodu. Niektórzy główni dostawcy mają więcej wymagań. Na przykład zezwalają na przewóz zwierząt domowych tylko wtedy, gdy są trzymane w swoich transporterach. Firmy stosujące specjalne polityki dotyczące zwierząt domowych, mogą odstąpić od odszkodowania (w zależności od stopnia dotkliwości) wyłącznie zwierzętom usługowym. Inni sprzedawcy, nie mają większych wymagań niż zwrócenie samochodu w takim samym stanie, w jakim go odebrałeś.

Nie można znaleźć polityki Pet Policy

Jeśli nie możesz znaleźć polityki firmy w Internecie, oznacza to, że nie ma takiej polityki. Jeśli nie jesteś pewien, zadzwoń do swojego punktu wynajmu auta i zapytaj o ich postawę na przewóz zwierząt. Upewnij się, że jest to wykonane przed dokonaniem rezerwacji, abyś mógł przygotować siebie i swojego pupila do podróży. Ponadto, jeśli wypożyczalnia samochodów nie toleruje zwierząt domowych, masz wystarczająco dużo czasu, aby znaleźć innego sprzedawcę na swoje potrzeby.

Aby ułatwić to zadanie, jeśli samochód zostanie zwrócony z zapachem zwierzęcym, sierścią, zabrudzeniami gleby lub innymi uszkodzeniami wnętrza, najlepiej zapytać o transportery zwierząt do wynajmu z wypożyczalni samochodów. Warto wybrać z bogatej oferty wynajmu krótkoterminowego czytaj więcej

Umów sie na rezerwację

Wypożyczalnia samochodów Poznań
ul. Lipowa 8b
61-478 Poznań
E-mail: biuro@poznanwypozyczalnia.pl
577 575 060

Więcej o wynajmie

TOP ZAREZERWUJ