Wypożyczalnia samochodów Technologia Smart Vehicle

Wypożyczalnia samochodów Technologia Smart Vehicle

Wypożyczalnia samochodów Technologia Smart Vehicle. W 2017 roku Drivezy wprowadził na swoją platformę motocykle i skutery. Pracując nad modułem C2C, podobnie jak platforma car sharing, firma uruchomiła w Bangalore usługi wynajmu dwukołowych pojazdów z 250 motocyklami i skuterami. W sierpniu 2017 r. Drivezy zaczął wynajmować dwa pojazdy kołowe w Mysore.
Technologia inteligentnego pojazdu

wynajem-auta-na-czas-niska-cena

 

Technologia Smart Vehicle lub SVT jest produktem opracowanym przez Drivezy' ego w celu skalowania działalności firmy w zakresie car sharing. SVT wykorzystuje pokładowe systemy diagnostyczne (OBD) i Globalny System Pozycjonowania do przekazywania parametrów pracy przekaźnika, takich jak ciśnienie w oponach, zużycie paliwa i umiejscowienie pojazdu na centralnym serwerze. Dane te są wykorzystywane do śledzenia pojazdów i odpowiedniego planowania napraw.

Wynajem samochodów a waluty

Rentalcoins to wprowadzona przez Drivezy kryptokurrency, która umożliwia wspólne inwestycje we wspólną flotę pojazdów. Kupując Rentalcoins, inwestorzy finansują pojazdy, które są notowane na Drivezy.
Sprawy korporacyjne kierownictwo i personel wypożyczalni asmaochodów

Zespół założycielski Drivezy' ego pełni funkcję kluczowego personelu kierowniczego firmy; Ashwarya Pratap Singh, współzałożyciel i dyrektor naczelny; Abhishek Mahajan, współzałożyciel i dyrektor finansowy; Hemant Sah, dyrektor ds. technologii; Vasant Verma, dyrektor operacyjny i szef marketingu oraz Amit Sahu, głowa.

W lutym 2016 r. Bharat Palani Nathan, który wcześniej pełnił funkcję dyrektora generalnego firmy z konkurencją biznesową Zoomcar, dołączył do Drivezy' ego jako dyrektor wykonawczy.
Lokalizacja i siedziba główna
Siedziba główna firmy mieści się w Bangalore, a jej biura operacyjne znajdują się w Bombaju, Pune i Mysore.

Model biznesowy wypożyczalni aut

Drivezy to platforma rynkowa, na której operatorzy wypożyczalni samochodów z licencją na wynajem kabiny mogą mieć dostęp do swoich pojazdów. Firma wynajmuje samochody swoim klientom bez posiadania własnych samochodów. Od grudnia 2015 roku Drivezy gościł 350 samochodów od 16 dostawców. Spółka działa w oparciu o model sprzedaży i leasingu zwrotnego, podobny do indyjskiego taniego przewoźnika Indigo. W marcu 2016 roku Drivezy rozpoczął dywersyfikację w kierunku modelu rynkowego, umożliwiając prywatnym właścicielom zakup samochodów.  Czytaj również "Wynajem aut nowoczesna wypożyczalnia samochodów w stolicy Wielkopolski"

Umów sie na rezerwację

Wypożyczalnia samochodów Poznań
ul. Lipowa 8b
61-478 Poznań
E-mail: biuro@poznanwypozyczalnia.pl
577 575 060

Więcej o wynajmie

TOP ZAREZERWUJ