Firefly Car Rental to marka wynajmu samochodów

Firefly Car Rental to marka wynajmu samochodów

Firefly Car Rental to niskokosztowa marka wynajmu samochodów należąca do firmy Hertz. Hertz opracował nową markę, która zastąpiła Advantage Rent a Car, który musiał zostać sprzedany po przejęciu Dollar Thrifty Automotive Group.

Po raz pierwszy otwarto go w marcu 2013 r. z oddziałami w Europie, a we wrześniu 2013 r. z oddziałami amerykańskimi. W sierpniu 2014 r. Firefly otworzył swoją pierwszą lokalizację na środkowo-wschodnim lotnisku obsługującym Dubaj w ZEA, a we wrześniu 2014 r. otworzył swoje pierwsze lokalizacje w Australii. Od stycznia 2015 roku posiada ponad 100 lokalizacji w 13 krajach.

JUCY jest firmą turystyczną założoną w Nowej Zelandii

JUCY jest firmą turystyczną założoną w Nowej Zelandii. JUCY jest przede wszystkim firmą wynajmującą samochody i kampervan, a także prowadzi rejsy widokowe w Milford Sound i Snoozes w Auckland w centralnej i Christchurch Nowa Zelandia.

JUCY został założony przez braci Aucklandów, Tima i Dan Alpe' a w 2001 roku z 35 samochodami. Ich ojciec, Chris Alpe, założył w latach osiemdziesiątych XX wieku obozowisko Maui. Działalność ta prowadzona była z małego garażu w Parnell, Auckland, Nowa Zelandia. W 2003 r. JUCY uruchomił w Nowej Zelandii specjalnie zbudowane campervany do wynajęcia. Firma JUCY wybudowała również własny zakład produkcyjny w Auckland.

wypozyczalnia-samochodow-poznan-europa

W 2008 roku firma JUCY uruchomiła flotę 100 kempingów kompaktowych JUCY do wynajęcia w Australii. Pięć lat później, w 2013 r., JUCY otworzyła działalność w Australii, a do 2015 r. dysponowała flotą ponad 500 samochodów do wynajęcia.

W 2012 r. JUCY otworzyła biura w Stanach Zjednoczonych, oferując początkowo wynajem większych samochodów. W 2015 r. firma JUCY zaoferowała wynajem 200 kempingów na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych w trzech lokalizacjach: Los Angeles, San Francisco i Las Vegas.

W 2016 roku, JUCY ma ponad 4000 wypożyczalni samochodów i campervanów w 16 oddziałach w Nowej Zelandii, Australii i USA, 2 Snoozy JUCY w Nowej Zelandii oraz 2 statki wycieczkowe w Milford Sound New Zealand.

Rejs wycieczkowy wynajętym autem

Później w 2007 roku JUCY założył "Cruize Milford" i oferował rejsy w Milford Sound, Nowa Zelandia. W 2011 r. JUCY nabył łódź Milford Adventurer o pojemności 100 jednostek. W 2013 r. JUCY uruchomiła 24-metrowy katamaran "dziewczyna z Milford' a" o pojemności 200 miejsc i sprzedała Milford Adventurer, który nadal działa w Milford Sound. Autobus JUCY Cruise kursuje między Te Anau a Milford Sounds.

W 2016 roku JUCY zakupił drugą łódź Cruise w Milford Sound - The Gem of the Sounds. Gem to luksusowa łódź wycieczkowa gotowa do żeglowania w 2017 roku.
Zakwaterowanie

W 2010 roku JUCY Hotel otworzył się w Auckland Centralnym. W 2015 roku hotel JUCY został rebranded JUCY Snooze. Drugi obiekt JUCY Snooze został otwarty w Christchurch, NZ w 2016 roku jako hotel typu pod.
Nagrody

Firma została laureatem nagrody AUT Business School Najbardziej Innowacyjny Model Biznesu w Biznesie Międzynarodowym. JUCY został nominowany do nagrody w dwóch kategoriach: ANZ Best Business i AUT Business School Najbardziej Innowacyjny Model Biznesu w Międzynarodowym Biznesie oraz został wspólnie zwycięzcą wraz z NZ Merino.

Umów sie na rezerwację

Wypożyczalnia samochodów Poznań
ul. Lipowa 8b
61-478 Poznań
E-mail: biuro@poznanwypozyczalnia.pl
577 575 060

Więcej o wynajmie

TOP ZAREZERWUJ