Wynajem busów 9-osobowych idealnym rozwiązaniem na długi weekend

Wynajem busów 9-osobowych idealnym rozwiązaniem na długi weekend

Planujesz długi weekend wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną i chcesz ograniczyć koszty wyprawy? Doskonałym pomysłem będzie wynajem 9-osobowego busa, który z powodzeniem zastąpi podróż dwoma samochodami. Taki wyjazd będzie tańszy i wygodniejszy. Kierowcy mogą zmieniać się na trasie, a wspólne podróżowanie zapewni znakomitą rozrywkę. Nasza wypożyczalnia samochodów w Poznaniu w ofercie posiada nowe i komfortowe mini-busy utrzymane w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym.

Wynajem busów Poznań

Wynajem busów Poznań

Bus 9-osobowy – nie potrzebujesz żadnych dodatkowych uprawnień

Wynajem busów w Poznaniu, który dostępny jest w naszej wypożyczalni, to usługa kierowana w stronę osób w różnym wieku. Przed weekendowym wyjazdem nie musicie obawiać się, że kierowca nie posiada dodatkowych uprawnień. 9-osobowe mikrobusy może prowadzić każda osoba posiadająca prawo jazdy kat. B. Co ważne, takie samochody są zwrotne i dobrze się je prowadzi, dlatego osoby posiadające doświadczenie jedynie w prowadzeniu aut osobowych nie powinny mieć żadnych problemów podczas podróży.

Wynajem samochodu można również wybrać w opcji umowy na 2 osoby, co pozwoli na zmianę kierowcy podczas długiej trasy (obaj kierowcy muszą podać swoje dane osobowe i zostać zarejestrowani w umowie).

Wynajem busa – jak wybrać idealny model dla siebie

Podczas doboru busa warto zwrócić uwagę na stan techniczny i wizualny pojazdu, co zapewni komfortową podróż bez nieprzyjemnych niespodzianek na drodze. Wygodne fotele, klimatyzacja, radio z odtwarzaczem CD znacznie podniosą wygodę podróży, co na dłuższych trasach jest bardzo ważne.

Przydatne będą także systemy wspomagające jazdę, które zwiększą bezpieczeństwo na drodze. Wynajem auta ze wspomaganiem kierownicy, systemem ABS i ESP, czujnikami cofania i sygnalizacją spadku ciśnienia w oponach to idealne rozwiązanie na weekendową wycieczkę. Takie wyposażenie ułatwi prowadzenie busa, a jednocześnie zmniejszy prawdopodobieństwo nieprzewidzianych sytuacji na drodze. Bezpieczeństwo zwiększą również poduszki powietrzne przy fotelu kierowcy i pasażerów.

Nowoczesne samochody 9-osobowe mogą posiadać również elektrycznie sterowane szyby, centralny zamek i boczne lusterka, a także wiele innych udogodnień podnoszących wygodę podróży.

Na weekendową wyprawę dobrze sprawdzi się m.in.:

  • Renault Traffic Long,
  • Ford Transit Custom Long,
  • Opel Vivaro.

Wybierz ekonomiczne auto

Kolejną kwestią, którą warto sprawdzić decydując się na wynajem samochodów na weekendową wyprawę, jest pojemność silnika i spalanie w przeliczeniu na 100 km. Wartości te producenci pojazdów podają w odniesieniu do jazdy po zakorkowanych ulicach oraz po trasach. Szybka jazda autostradami i drogami krajowymi jest oszczędniejsza, a to właśnie takimi drogami zwykle poruszają się osoby wyjeżdżające w weekendową podróż do atrakcyjnych turystycznie zakątków Polski.

Podczas porównywania ofert wypożyczalni samochodów z Poznaniu, najlepiej jest dokładnie przeanalizować dostępne modele nie tylko pod kątem ich wyglądu i wyposażenia, ale także spalania. To pozwoli zaoszczędzić na paliwie – dodatkową gotówkę zawsze można przeznaczyć na atrakcje w podróży (zwiedzanie dodatkowych miejsc, zakup pysznych dań kuchni regionalnej czy kupienie pięknych pamiątek).

Korzystny wynajem auta – sprawdź warunki najmu

Jeżeli nie chcesz, aby rozliczenie za wynajem auta zaskoczyło Cię wyższą sumą niż się spodziewałeś, dokładnie sprawdź warunki świadczenia usługi. Pierwszą kwestią jest kaucja, która bardzo często wymagana jest przez wypożyczalnię busów z Poznania. Oddanie pojazdu w ustalonym terminie i nienaruszonym stanie, zagwarantuje jej pełny zwrot.

Dodatkowe koszty może generować limit kilometrów. Idealne są oferty bez tego limitu. W przypadku, gdy wypożyczalnia oferuje wyłącznie pojazdy z limitem, warto dokładnie przeanalizować trasę i wcześniej sprawdzić, czy nie przekroczymy ilości kilometrów zaznaczonych w umowie (zawsze należy przewidzieć zapas, ponieważ trasa może się wydłużyć z powodu objazdów spowodowanych pracami drogowymi, wypadkami i innymi sytuacjami losowymi).

Należy także pilnować sposobu rozliczeń za paliwo – gdy wypożyczalnia auta wymaga zwrotu z pełnym bakiem, nie opłaca się unikać wizyty na stacji benzynowej. Marże naliczane przez wypożyczalnię są o wiele wyższe niż ceny paliwa (firma dolicza koszty manipulacyjne za wykonaną usługę).

Gdzie zaplanować podróż?

Osoby decydujące się na wynajem busów w Poznaniu, powinny pamiętać o tym, że wypożyczalnie najczęściej udostępniają auto na trasy krajowe. Przekroczenie granic Polski wymaga uzyskania pozwolenia. Wypożyczenie samochodu 9-osobowego sprawdzi się przede wszystkim w przypadku wypadów do polskich zakątków turystycznych. Zwiedzanie Wybrzeża, wyjazd w góry lub na Mazury to idealny pomysł na ciekawy weekend z bliskimi lub znajomymi.

Wynajem busów 9-osobowych idealnym rozwiązaniem na długi weekend

Skorzystanie z oferty wypożyczalni i wynajem busów to korzystne i dogodne rozwiązanie, gdy w planach mamy wyjazd na długi weekend. Podróż busem 9-osobowym jest tańsza niż dwoma autami osobowymi. Warto jednak dobrać oszczędny, bezpieczny i komfortowo wyposażony pojazd oraz dokładnie sprawdzić warunki najmu. Zapraszamy do kontaktu.

Umów sie na rezerwację

Wypożyczalnia samochodów Poznań
ul. Lipowa 8b
61-478 Poznań
E-mail: biuro@poznanwypozyczalnia.pl
577 575 060

Aktualności

TOP ZAREZERWUJ